Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szerettétek meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szerettétek meg az exeteket? Van aki ujra kezdené az exével a viszonyát? Ha igen/nem miért?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Hááát... sajnos én újrakezdeném :/ De szerintem csak azért mert nagyon egyedül érzem magam. Pedig tudom hogy semmi keresnivalónk egymás mellett. Azért szerettem meg, mert nagyon barátságos és érdeklődő volt az elején, tök lazán eldumáltunk mindenféle "jaj de szimpatikus vagy találkozzunk csak azért beszélek veled mert járni akarok veled" nélkül. Csak lazán :) És a két hetes folytonos beszélgetés után éreztem hogy muszáj vagyok megcsókolni az első találkozásunkon <3 1 évig tartott. Kár hogy így elcsesztük...
2017. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Költőnő? ***** válasza:

Az életünk, akkor, azon a ponton metszette egymást egy időre. Bennem sok ember nyomot hagy így és sokat gondolok rájuk. Akit egyszer megszeretek ilyen vagy olyan formában; annak akkor is lesz egy apró helye a szívemben, ha ő erőszakkal tépné ki is magát onnan. Vagy akkor is, ha ő esetleg haragszik, vagy eszébe sem jutok már.

Vele pl beszélő viszony maradt. Vannak emlékek, amok hozza kapcsolódnak és jó felidézni.

Azonban én azt gondolom, hogy az exek nem véletlenül azok. Még azoknak sem, akik hisznek még az újrakezdésben. Akik meg már elengedték; azoknak pláne.

Szóval rá visszatérve... sokat tanultam mellette magamról és érdekes emberekkel, tevékenységekkel ismerkedtem meg, nem volt egy unalmas életünk. Hála érte, ezek az impulzusok néha hiányoznak. De ahogy fentebb írtam.... Az exek nem véletlenül exek. Amiben egyezünk, abban nem változtunk sokat, de a különbözőségeink sem tűntek el.

Ma már tudom, hogy hosszabb távon nem valószínű, hogy fenntartható lett volna.

Bizony, aki nincs veled, az okkal nincs.

2017. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
Amik hozzá *
2017. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van egy exem,akivel igen.
2017. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam az értelmezéstől függ. Ha úgy értelmezem az újrakezdést hogy anno összejöttem-e volna vele vagy nem akkor. Akkor igen. Kell az a sok negatív tapasztalat amit átadott. Ha most így ahogy jelenleg vagyok, akkor kizárt dolog. Nem kell nekem az a Csetényi ku rva.

Ha az ő előtti exemről beszélünk akkor őt meg nem tudom.Kár hogy egyszerre jött be az anyja halála,a balesete,és így nem tudtam rendesen megismerni. Így ennél passz.

2017. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Több exem van, de ebből egy volt igazán komoly, így csak róla szólnék.

Életem egy olyan szakaszában találkoztunk, amikor nagyon nem voltam kibékülve magammal, éretlen csitri voltam, ő pedig végtelen türelemmel fordult felém, sokat tanultam tőle arröl is, hogyan tiszteljem jobban magam, ezért végtelenül hálás vagyok neki. Nem váltunk el haraggal, a mai napig beszélőviszonyban vagyunk. Újrakezdeném vele? Volt, hogy úgy gondoltam igen, volt hogy nem. De én azóta férjhez mentem, úgyhogy már nem is jut ez eszembe.

2017. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, újrakezdeném. Azért mert jó volt vele a szex.
2017. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Komolyan, nem tudom.

Az elején még érdeklődő és normális volt, foglalkozott velem, a kapcsolatunkkal, tett ő is a közös jövőért.


Aztán összeköltöztünk és kész, alig jártunk el valahová. Ha elmetünk ő állandóan a fényképezőgépet nyomta, szarva a fejemre.

Beszélgetések megszűntek, én sokszor kedveskedtem neki (kedvenc süti, stb.), nem értékelte. A szexben önző volt, brmilyen felmerülő problémát a barátaival és az anyjával beszélt meg, stb.


Soha nem kezdeném vele újra. Két éve szakítottunk, azóta én együtt élek egy férfival (akire számíthatok nem kisfiú), ő változatlanul egyedül, okkal. A barátai, akiknek a véleménye olyan nagyon fontos volt, lassan nősülnek ő pedig kirekesztődik közülük. Igy járt, én viszont a kedvessel boldogabb vagyok, mint bármikor.

2017. máj. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!