Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért preferálják jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért preferálják jobban a szexkapcsolatot a mostani húszasok mint a normál kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A kérdésem azokhoz irányul akik ezt csinálják, szeretném megtudni az ő nézőpontjukat. Főként férfiak, de nők válaszát is szívesen fogadom!


Az utóbbi időben rengeteg olyan fiúval találkoztam, akik nem kapcsolat, de csak a szex miatt érdeklődnek irántam.

A témafelvetésem pedig ebből adódóan az, hogy miért választják azt, hogy kapcsolat nélkül több nővel fekszenek össze, mintsem csak EGY nővel szintén kapcsolat nélkül, valamint miért nem egy állandó kapcsolat, ahol amúgy megkaphatná a szexet (tegyük fel akkor amikor szeretné)?


Az egésznek a háttere, hogy találkoztam a munkahelyemen egy fiúval, aki ezt teszi, randira hívott, holott több nővel is csak szórakozik, és ezt nem is rejtette el előlem.

Nekem ez azért is fura, mert bár nem vallásos a családom, de katolikus gimnáziumba jártam, és utána is igyekeztem az ott tanult és megszokott erkölcsi normákat megtartani (pl.: szex is többnyire azután, hogy ismerkedtünk előtte és nem csak durr bele ismertség nélkül. Azért hozzátenném nem ódzkodom ettől a dologtól, szóval ez a magatartás nem nyilvánul meg komolyan, nem vagyok bigott vallásos).



2017. máj. 31. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Egyszerű a válasz: a kapcsolatokkal csak a bonyodalom van, összetörik a szíved, megsebeznek és csak szívsz. Megkötik a kezed, sok kompromisszummal is jár. Egyedül sokkal könnyebb az élet. Persze ez nem minden kapcsolatra vonatkozik, mert egy normálisan működő kapcsolatban szárnyal az ember és boldog, de olyanból nagyon kevés van.
2017. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Mert kényelmesek. A nyűgök nem kellenek, a másik nyűgjeire nem kíváncsiak. A testi szükségleteik kielégítése megvan, változatos is, ha többekkel csinálják.
2017. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az állításoddal - se a kifejtésével. Mennyi az a "rengeteg olyan fiú"?

Ha csak a GYK körülnézel, szintén "rengetegen" sajnálkoznak azon, hogy nem találnak rendes barátnőt.


És csak, mint öreg ember mondom, minden időben voltak olyan srácok, akik elsősorban, vagy csakis a szexre hajtottak.

2017. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem preferálják jobban.
2017. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van, aki abszolút nem bír a vérével és gátlástalan annyira, hogy több vasat tartson a tűzben. Te nő vagy, tehát a legtöbb példát a férfiak részéről látod, de mindkét nemnél vannak olyanok, akik előrébb helyezik az élvezeteket és a kötöttségek nélküli kis "felszabadító" éveket szemben a komoly kapcsolattal.


Nem könnyű a komoly kapcsolat. Nem elég a szikra, a szimpátia, a jó beszélgetések se. Ezek kellenek hogy az egészet megpróbáld és belevágjatok a közös jövőbe, de ezek után és a következő hetekben/hónapokban jönnek a rosszabb, csiszolósabb részek. Továbbá nagyon gyors világban élünk jelenleg. Muszáj fejlődni a szakmában is mindenkinek, sőt, egy életen át tanulni kellene mindenkinek. E mellett hol fér bele komoly kapcsolat és gyerek? Kérlek szépen majd akkor amikor 30x év után elég stabilan áll az adott egyén önmagához képest mint anyagilag, karrierileg, szellemileg.

2017. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom, kapok hideget-meleget, de:barátnőmmel poénból regisztráltunk egy szexpartnerkereső oldalon. Nem a huszas korosztályhoz tartozom....Szolíd (nem pucér) fotót töltöttünk fel. 3 nap alatt közel 400 levelet kaptam. Ezen nem lepődtem meg, viszont azon igen,hogy a levelek nagy része nem kizárólag arról szólt,hogy pár alkalmas, változatosság gyönyörködtet alapú szexre vágynak a pasik, inkább arról,hogy vagy hosszútávra keresnek partnert, vagy + akár komolyabb is lehet a dologból.

Szinte nincs különbség a társkereső és a szexpartnerkereső oldalak igényei között, ez viszont szomorú...a sima társkeresőn is azonnal a szexre térnek.


Párkapcsolatban élek, eszem ágában nincs se alkalmi, se hosszabb távú kapcsolatra törekedni, csak egy próbát tettem, és meglepő volt a tapasztalat.

2017. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nyilván nem csak férfiakra értettem, tudom nők is gyakran benne vannak.

Csak én azt tapasztaltam, hogy egyre idősebb korosztállyal ismerkedek egyre többen csak ennyit szeretnének.

Meg azon vagyok, hogy nem is zavarna nagyon, hogy csak ennyit szeretne az a srác tőlem, de azt már nem tudnám elviselni, hogy mellettem más nők is vannak, akik idősebbek, tapasztaltabbak.

Én ezért is állok távol ettől, mert eddig 2 kapcsolatom volt, csak velük feküdtem le, és nem érzem, hogy nagy tapasztalatom lenne, és cikinek érezném, ha ő mondaná, hogy sz*r vagyok a többihez képest

2017. máj. 31. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!