Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kínos a szexkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kínos a szexkapcsolatot hazahozni?

Figyelt kérdés

A srác mobilisebb, mert kocsija van, ezért nem én utazgatok hozzá, ráadásul pont útbaesek neki hazafelé.

Viszont olyan furán néznek a szüleim az 1-1,5 órás ittlét után..


Ez tényleg ennyire kínos? Jó fej srác, amúgy kedvelik.


20/L


2017. márc. 5. 18:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Különben nem zavarjuk a család életét, emeleten van a szobám, fürdőszobám.
2017. márc. 5. 18:43
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha neked ez jo folytasd ezt! Csak szexkapcsolatban gondolkodsz?
2017. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Igen az. Le vágják simán hogy szex kapcsolat hisz mindig csak 1-1,5 órát kukkoltok a szobádba. Gondolom a szüleiddel nagyon nem beszél meg te se beszélsz róla szóval szerintem tudják hogy nem barát.
2017. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy tudják, nem is ez volt a kérdés.


Igen, csak szexkapcsolatban gondolkodom. Komoly nem érdekel

2017. márc. 5. 18:47
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha tudják akkor mi a kérdés?
2017. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de olvasd el még egyszer a kérdést, és utána próbáld meg értelmezni. Nem azt kérdeztem, hogy tudják-e.

Szerintem érthetően fogalmaztam

2017. márc. 5. 18:51
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Nekem ciki lenne,mert anyukám úgyis rákérdezne. És akkor csak hebegnék. Nem tudom higy a te szüleid mennyire lazák,bár az én anyám is elég laza,de nem nézné jó szemmel,szerintem fel sem fogná hogy én akarom így. Azt gondolná,hogy a srác csak kihasznál és emiatt biztos lenne egy két veszekedés köztem és édesanyám között.

(Bár már nem velük élek)

22L

2017. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Az én anyám már akkor is leqrvázott huszonvalahány évesen (még szűz voltam), mikor egy nagy csalódás után 3 napig munka után egy srácnál töltöttem az időt, aki haver volt. Jó volt valakitől hallani, hogy "nem mindenkinek csak szexre kellesz, és vannak még rendes pasik". Neki öntöttem ki a szívemet, szükségem volt valakire, akivel ezeket meg tudom beszélni, és a folytonos "De miért mindig én?" kérdéseimre egy ffi megadja a választ (vagy legalább feltehessem a költői kérdést), és kisírjam a vállán magam. Anyám erre csak annyit mondott: "Ugyan már, nekem ne mondd, hogy csak beszélgettek. Tudom, hogy egy kis qrva vagy". Azóta sem tudom megemészteni. De ez az én anyám.
2017. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt nem érzed kínosnak, hogy csak szexkapcsolat érdekel(amúgy nem az),akkor az miért érdekel, hogy a szüleid fura szemmel néznek rád,és ez vajon kínos e? Beszéld meg velük, hogy zavarja e őket.
2017. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
A kínos inkább az, hogy 20 évesen és még nem nőttél fel, hogy komoly kapcsolatra tartsd érdemesnek magad.
2017. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!