Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Normális amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Normális amit csinálok?

Figyelt kérdés

A barátom egy hete, mult het csutortokon szakitott velem es elegge kivagyok, de szerencsere mar jobban vagyok.

A heten kedden lefekudtunk egymassal es valami eszmeletlen jo volt, szerintem a kapcsolatunk alatt nem volt ilyen jó egyszer se.

Na mar most, o nem szerelmes belem, én viszont az vagyok bele.

Megbeszeltuk, hogy néha néha osszejarunk szexelni, amig nem lesz valamelyikonken komolyabb parja. Szex utan egyébként rengeteget beszélgettünk, mindenrol.

Viszont nem igazan beszelunk ugy azota, en neha irok neki es beszelunk. O azt mondta, hogy szeretne tartani velem a kapcsolatot, de kell egy kis ido amig leulepedik a szakitas.

Tegnap atkattant bennem valami. Tul akarok rajta lenni es nem sirankozni. Amihez ugy erzem nekem kell egy fiu, viszont kapcsolatra meg nem allok keszen, se arra hogy szexeljek massal.

Tegnap a baratnoimmel elmentunk egy szorakozohelyre es megismerkedtem egy kedves sraccal, persze ment a flortolgetes, aztan elegge osszemelegedtunk, rengeteget dumaltunk es csokoloztunk.

Ma reggel irt, es valaszoltam is. Viszont valamiert rettento buntudatom van es nem tudom miert.

Szerintetek mi lenne a legjobb? Mit tegyek?


2017. jún. 1. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Elég könnyűvérű vagy,az lenne a legjobb,ha ezen változtatnál.
2017. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem vagy könnyűvérű, ne figyelj az első válaszolóra.


Össze vagy zavarodva, és hiányzik az intim közelség, ami eddig megvolt.


Nem fogsz rám hallgatni, de én azt javaslom, hogy egy ideig csak magaddal foglalkozz. A volt barátod maga mondta, hogy nem szeret téged, ne alázd meg magad azzal, hogy ezután hagyod, hogy csúnya szóval élve ürítésre használjon. Tölts időt magaddal, ezzel tudsz most magadnak a legjobban kedvezni.

2017. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok könnyűveru. Egy ilyenfajta szakitas elegge padlora tudja kuldeni az ember onbizalmat, es egyszeruen csak jol esett, hogy volt egy normalis srac akivel jol elbeszelgettunk.


#2: Koszonom a valaszod. Probalok magamra koncentralni, mert tudom, hogy először magamat kell helyre raknom, hogy aztan minden helyre kerulhessen, csak meg most ez egy kicsit nehez.😔 De probalkozom!!:)

2017. jún. 1. 17:38
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez aztán nagyon normális, buliban két smárolás között jól meg lehet ismerni valakit.

De legalább van mire fogni.

2017. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

#4: Az emberek ezt csinálják buliban, smárolnak. :D Jártál már buli környékén?


Attól, hogy láthatóan ez számodra egy elítélendő dolog, még nem jelenti azt, hogy ez a cselekedet kívül esik a normalitás határain. Erről szól a tinédzser és fiatal felnőttkor, ez van.

2017. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én tuti könnnyűvérű vagyok, hoyg ezt gondolom, de szerintme nincs azzal semmi gond, ha egy egyedülálló ember egy buliban csókolózik valakivel és az igenis jó lehetőség ismerkedni. Kiderül, hogy vonza-e a másik és ha érdeklődnek egymásért majd számto cserélnek. Nyilván nem a buliba fogja kifaggatni az életéről. Ne legyünk már ennyire szentfazekak..
2017. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5: Ezért járnak buliba?

Akkor én biztos ufo vagyok,mert mindig barátokkal mentem és táncoltunk ,szórakoztunk,ittunk. És soha nem gabajodtam bele senkibe.

A minimális ismeretséggel idegenek szájában matatást meghagyom a felszínes embereknek.

2017. jún. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7: Tegy ugy!😊 Aztan lehet tovabbszarnyalni es más kérdése alatt arcoskodni!:)
2017. jún. 1. 18:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt ugye vágod, hogy ezzel a hozzászólásoddal mennyire felszínes vagy? :D
2017. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet azert van buntudatod mert kedden meg a volt pasiddal enyelegtel szerdan mar egy masik sraccal smaroltal.:D en nem.itelkezem mert rosszabb ember ettol nem leszel, szimplan csak te se tudod mit erzel mit akarsz.
2017. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!