Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért füllent? Talán én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért füllent? Talán én csinálok nagy ügyet belőle?

Figyelt kérdés

1.9 hónapja vagyunk együtt, a kapcsolatunk elég szenvedélyes. Anno csúnyán átvert, hazudott de ez már a múlt. Azóta sokat változott, én is nagyon szemét voltam vele. A sérült önérzetem miatt, bántottam mármint tettem olyan dolgokat, ami nagyon szemét dolog volt. 1 éve újra teljesen máshogy állok hozzá, mint az elején még nem történtek meg ezek dolgok. Szeretem nagyon és nem szeretném bántani. Próbálok mindent meg tenni a párkapcsolatunkért. Teljes mértékben őszinte és egyenes vagyok vele. Mindent meg beszélünk, minden problémánál leülünk és elbeszélgetünk. Éreztettem vele, hogy ő szép nő és szeretem. Még is kevés önbizalommal rendelkezik. Sokszor ki akadok, apróságokon is. Ő nagyon fél a veszekedésektől. Mindent meg mutat nekem, még ha egy sráccal beszélget akkor is, csak így magától. Másnap viszont, törölni szokta azt mondja, azért hogy ne hogy vissza olvassam és később ebből legyen a veszekedés. Pedig engem nem zavar ha beszélget egy sráccal, tőlem beszélgethet akivel szeretne. (De ugye azért, ennek is van egy határa, attól függ hogy miről.)


Most kicsit kitérnék, a füllentésekre hogy miben szokott.


Múltkor beszélgetünk, és amit mondott nekem. Azt fullra le tagadta a szemembe, mondtam neki hogy ne nézzen hülyének, előbb fél perce mondtad most meg tagadod?


A múltját is kicsit máshogy adta elő, utána szintén tagadta a szemembe.


Írok még egy ilyet.: Volt itt gyk-n egy emberke. A testépítés kategóriába, és képet kért a hasáról. Amiért egy rossz szót nem szóltam, kérjen nyugodtan nincs vele semmi baj. De az már mást tészta, hogy azt mondja, azt hitte én vagyok az. Pedig sok infot le írt, a srác közel sem lehettem én. Ő 60kg volt, én meg jóval több. És ilyen baromságokat, akar be mesélni nekem.


Tudom hogy szeret, nem csalna meg soha sem. Ő nem olyan nő, de akkor mégis miért csinálja ezeket?


Észre vettem, hogy leginkább akkor hazudik, ha épp nem akar beszélni a témáról.


Ezekkel úgy érzem, hogy a bizalom játszik, pedig ha őszinte egyenes velem, akkor nem kezdnék vitába.


Anyukájával szoktam beszélgetni, mondta hogy neki a leányzó szokott hazudni, de nekem nem.


Nem is értem hogy mire, jók ezek a dolgok. Hiába akarja bemesélni, úgysem hiszem el neki.


Nem arról van szó, hogy nem bízok meg benne. De amit láttok vagy mond, azt ne hogy már be mesélje nekem, hogy az nem úgy van.


Nem volt nagy kérésem felé, nem kértem tőle sokat. Csak annyit hogy legyen őszinte, és egyenes velem.



2016. jan. 22. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen,te
2016. jan. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!