Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Ti beken hagynatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Ti beken hagynatok azt a not aki lathatoan nem szeretne veletek kommunikalni, ismerkedni? Miert nem lehet vkit csak ugy szimplan elkerulni?

Figyelt kérdés

Sokszor megtalalnak a ferfiak. Igazabol a bamulast megszoktam,az is nagyon idegesito, de amikor hozzam szolnak, vagy a munkahelyemen lohol utanam nemelyik, rettento kellemetlenul erzem magam. Sokszor elofordul, hogy vagom a flegma fejet a kedves" bocsi, most nem szeretnek beszelni/nem erek ra/faradt vagyok/van parom" mondat utan, de vmelyik abbol sem ert. Elofordult, hogy forgattam a szemem, vagy epp bedugtam a fulhallgatot. Meg ha ez baromi nagy bunkosag is volt.


Az az igazsag, hogy nem szeretek ferfiakkal trecselni, sokszor kerultem kinos szituaciokba, amikor azt hittek akarok toluk vmit, mikozben nem. Emellett

ugye kapcsolatban vagyok, masra nem is szeretek ra nezni sem.


2017. jún. 2. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyesek nem értenek a nemből. Velem volt, hogy kivetették a fülhallgatót tömegközlekedésen, pedig szeintem elég világos volt, hogy nem akarok ismerkedni.
2017. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami érthetetlen oknál fogva egyes férfiaknak meggyőződése, hogy ha elég erőszakosak és tolakodóak, akkor a nőnek, akit addig nem érdekeltek, hirtelen minden vágya az lesz, hogy alájuk feküdjön. Nem tudom honnan jön ez az elképzelés, de én úgy vagyok vele, hogy egy kedves visszautasítás mindenkinek jár, aki meg nem ért belőle azzal minden lelkiismeret furdalás nélkül leszek és is bunkó és agresszív. Nem fogom én szarul érezni magam, mert más értelmi fogykos. Te se tedd kérdező.
2017. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%

Válasszuk már külön a "kommunikálni" és az "ismerkedni" szavakat. Azért, mert kapcsolatban vagy, már hozzád szólni sem lehet? Rád nézni is tilos? Nagyon nem kedvelem az ilyen nőket, akik ha összejönnek valakivel, utána minden létező ajtót és ablakot bezárnak, és mindenféle férfiaktól érkező kommunikáció-kezdeményezéstől elzárkóznak. A barátod kalitkában tart(vagyis birtokol téged), és te ott jól érzed magad?


Simán lehet, hogy egyszerűen csak jó arcnak tartanak, kedvelik a társaságodat, ne gondold már egyből, hogy mindegyik rád akar mászni. Borzasztó unszimpatikus lehetsz, ha még egy szimpla hülyüléstől, marhulástól, kötetlen párbeszédtől is ennyire elzárkózol. Szoktak bizonyos jelzőket aggatni az ilyen nőkre - inkább nem idézném most ezeket:)

2017. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
3.: miért kéne beszélgetni valakivel, ha nem akarunk? Nem vagyunk társalkodónők, ha nem akarunk beszélgetni, felesleges nyomulni.
2017. jún. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Engem senki nem tart kalitkaban, forditva nem is varom el... De most mit beszelgessek veluk? Sokszor megkaptam meg regebben, hogy miert vagyok ennyire kozvetlen es kommunikativ, ha egyebkent nem is akarok semmit?! + Amugy vegen kiderult, hogy akivel baratkoztam, akart tolem vmit. En voltam mindig a bunko ribi, hat koszi, inkabb mar megelozom ezt.
2017. jún. 2. 10:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megfelelni a férfiaknak. Ha kedvesen beszélgetsz, azért leszel ribizli, hogy minek húztad az agyukat, ha lerázod őket, akkor meg azért, mert minek látsz többet bele, ők csak dumálni akarnak (utána persze kiderül, hogy nem csak dumálni és akkor megintcsak megkapod a kedves jelzőt).
2017. jún. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
#4 Elég hülyén néz ki az, ha emberek egy közösségben vannak, és nem szólnak egymáshoz. Persze, lehetnek időszakok, amikor az ember jobban érzi magát egyedül, de ne játssza már ezt egyfolytában. Ha már egy légtérben vagyunk, egy munkahelyen, akkor legalább kommunikáljunk, ismerjük meg egymást. Ha valaki ilyen szinten elzárkózik mindenféle közeledéstől, akkor címkét fognak ráaggatni, és ez később a főnök fülébe is eljuthat. A suliban az osztálytársak is beszélgetnek, a munkahelyen is így kéne lennie. Ha meg valaki nem szeret beszélgetni, akkor ennek megfelelő munkahelyet, munkakört válasszon - van bőséggel.
2017. jún. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a te dolgod. Majd az illető eldönti, mennyire akar haverkodni. Ha valaki nem akar, azt tiszteletben kell tartani. Ennyi. Semmire sem fogsz erőszakoskodással menni.
2017. jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem zarkozok el teljesen az emberektol, de most en nem fogom a ferfi munkatarsakkal elmenni ugy iszogatni, hogy elore kijelentik, hogy senki nem hozhatja el a parjat(nem kell belem kotni, volt mar olyan munkahelyem, ahova mindenki vihette a tarsat aki akarta).

Azert meg nem fogok munkahelyet valtani, mert paran nem ertik meg a "nem"-et. Nem is tudom ekkora baromsagokat, hogyan tudtal ide bufogni.

2017. jún. 2. 11:09
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

7.

"Ha valaki ilyen szinten elzárkózik mindenféle közeledéstől, akkor címkét fognak ráaggatni, és ez később a főnök fülébe is eljuthat."


Nem, nem fognak ra cimket aggatni, csak te fogsz. A fonok fule meg senkit nem erdekel csak a karrieristakat. Azert meg senkit nem vagtak ki a munkehelyerol, mert nem akar flortolni, marhulni es a maganeleterol beszelgetni a ferfikollegakkal. Termeszetesen a munkahelyen az ember mindekivel kedves, de huzni kell egy hatart, amettol mar tolakodas egy idegen ember kerdezoskodese. Elismerem, hogy ez a hatarvonal minden embernel mashol van. A munkehelyre dolgozni jarunk es nem bulizni.

2017. jún. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!