Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy ha mellém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy ha mellém ül reggel a vonaton akkor az anyuka ül mellém és nem a lánya?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Felnőtt párkapcsolat kategória. Egy felnőttet ez miért zavar?
2017. jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

Végem. :D :D :D

Talán mert anyukának tetszel? ;)

2017. jún. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mind a 3-an felnőttek vagyunk, igazából nem is kimondottan ez a kategória, jó ideje el kezdett érdekelni, hogy ki mi alapján ül a másik mellé.
2017. jún. 4. 10:10
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Védelmi ösztön. Minél messzebb legyenek a férfiállatok a kislánytól.
2017. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

2.: vagy az a helyzet, hogy anyukának szimpatikusabb vagyok mint a lányának, (most nem szexuálisan értem).

Másik opció amit kevésbé tudok elképzelni, a lányának jövök be de nem mer mellém ülni.

2017. jún. 4. 10:13
 6/16 A kérdező kommentje:
Aludni szoktam, csak van amikor felébredek út közben és látni szoktam, hogy ki szokott mellém telepedni.
2017. jún. 4. 10:14
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Fél hogy feláll a ..szod és tele fröcskölöd a vonatot.
2017. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Én sem szívesen telepszem férfiak mellé, mert általában három lehetőség van ilyenkor.


Tetszem a férfinak és ezt ki is mutatja, feszengés.


Tetszik a férfi és ettől zavarba jövök, feszengés.


Valami gond van vele. Mosdatlanság vagy egyéb szagok vagy elterül és nagyobb helyet sajátít ki a térből, mert ő férfi, ismerjük a tipikus férfiterpeszbenülést (nem is értem ez mire jó, valami kódolt térfoglalási ösztön?) vagy úgy hallgat zenét hogy még az én fülemben is visszhangzik és így tovább. Feszengés

2017. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet szégyellős.
2017. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

zenét hallgatok, de azt azért próbálom úgy, hogy csak én hallgassam, mert annyira jó, hogy másnak nem akarom megmutatni :D

helyet meg direkt csak 1-et foglalok...

szagok? axe black max :)

2017. jún. 4. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!