Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szakad meg minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakad meg minden lánnyal az ismerkedési folyamat?

Figyelt kérdés
az elején még alakul, aztán a folyamat megáll. Nem jön több válasz, bocsi nem ritkán vagyok gép előtt, sokat dolgozom.
2017. jún. 4. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jossz be nekik. Ebbol a sablondumabol felfoghatnad.

V nem vagy egy tul nyero ember v csak nem a megfelelo lanyokkal ismerkedsz. V csak szimplan nem vagy az idealjuk. Ezt mar rad bizom

2017. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor tegnap miért voltam?
2017. jún. 4. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Elkezdtek beszélgetni, aztán nagyjából kialakul rólad egy kép, ami nem tetszik neki. Én is fent voltam társkeresőn, beszélgettem több pasival is, aztán végül egyikkel sem találkoztam. Mert olyat mondtak, amiből tudtam, hogy nem egymást keressük. Ez viszont csak beszélgetések után derül ki.
2017. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell non stop beszélgetni. Írhat még este is neked.nem tudom miért kell mindenen kiakadni. Ilyen jó időben gondolom van más dolga is mint netezni állandóan...
2017. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!