Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat szórakozott velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat szórakozott velem. Haragszom rá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Öt éve megismerkedtem A.val gyakorlaton.Az elején kialakítottam róla egy pozitív képet amikor még nem ismertem..A "kisugárzásába" és ebbe a képbe bele szerettem.Megakartam ismerni.Aztán szemeztünk,majd váratlanul rá nyomult egy másik csoport társamra.Ez rosszul esett,de akkor még 21 évesen nagyon naiv voltam,tapasztalatlan,nem tudtam hova tenni ezt.Aztán el akartam gyorsan felejteni.Nem tudtam.Néha rá irtam facen,pattintott,néha pedig ő irt.Rossz érzéseim voltak vele kapcsolatban,ezt sem tudtam hová tenni.Szerettem volna látni őt,emiatt elmentem egy koncertre, nem volt ott,aztán 2 napra rá velem szembe jött az utcán.Aztán olyan is volt,hogy megálmodtam szerelmet vallok,erre kér napra rá irt majd vallottam,hogy tetszik.Szórakozott velem.Nem akartam erőszakos lenni,de titkon vágytam rá,hogy össze jöjjünk még igy is,hisz nem tudtam megismerni igazán.Szerettem volna szeretni őt.Aztán el akartam felejteni,de néha bejött a képbe.


2-3 éve elérkezett életem egyik nehéz időszaka.Rám irt.Pattintani akartam,de rám kattant.Lelki társak lettünk mikor mindenki elhagyott,ő kezet nyújtott.Találkoztunk,mutatott egy tavat amiben sok a teknős(kedvenc állatom) a mai napig ez a kedvencem.Kiderült,hogy szakított az exével,úgy éreztem kihasználni akar(velem akarja feledtetni)Aztán megszakítottam vele a kapcsolatot.Néha egymásra irtunk még.


Tavaly megint egymásra találtunk.Sokat beszélgettünk facen,találkoztunk egyszer személyesen,jó volt.Azt hittem végre révbe érünk és össze jövünk,de vártam ő kezdeményezzen. Aztán össze vesztünk.Szerettem volna vele mindent megbeszélni,de nem volt lehetőségem.Majd kibékültünk.Mondta találkozni akar.Találkoztunk.Kiderült részeg,azt mondta össze akar jönni,nem tudtam komolyan venni.Másnap irt. Taliztunk. Én mondtam,hogy vonzódom hozzá és szenvedek erre ő közölte,hogy ő nem akar semmit csak barátságot és azt nem tudta,hogy én szenvedek ettől az egésztől.Össze vissza beszélt.Kérdeztem,hogy akkor minek hívott ide, és miért viselkedik félre érthetően.A külsőmre is megjegyzéseket tett,korábban is ezt tette,soha nem tudott elfogadni olyannak amilyen vagyok,megakart változtatni állandóan.Én meg önbizalomhiányos vagyok és csúnyának gondolom magam. Kiakadtam minek szórakozik.Eldöntöttem lezárom végleg az egészet.Majd megint rám irt.Néha beszéltünk facen,de éreztem itt már nem lesz semmi. Aztán ígérgette,hogy találkozunk.Átvert.Csúnyán össze vesztünk,de örültem,hogy végre lezárhatom ezt a szenvedést.Ritkán rá írtam,hogy tudjam jól van-e.Megint kezdte a szórakozást,nem hagytam.Sajnáltam a sok időt amit rá pazaroltam,erre a semmi dologra.Végre sikerült teljesen lezárnom,egyedül a kudarc érzés maradt meg bennem.

Aztán betegen feküdtem otthon pár hete,rám irt.Már másnap talizni akart.Felhivott erre az öccse bele szólt a telefonba olyanokat,hogy van-e hely az ágyamba nekik stb.Ez elég fura volt.(Részegek voltak,szórakoztak)Majd beszéltünk A.val nap,mint nap.Éreztem ez a beszélgetés más mint eddig,végre találkozni akar,de azt is,hogy valami itt nincs rendben.Kérte menjek oda egy buli helyre,de lesz ott egy másik lány is(vele barátok),kiderült jön az öccse is,röhögve mondta A.hogy aludjak az öccsével.Találkoztunk,ittunk,de csak mértékkel.Az öccse az elejétől kezdve úgy bánt velem,mint férfi a nővel.Ez fura volt. A. mondta jól nézek ki.Mondtam neki fura eddig még csak fikázott.Rám nyomult egy harmadik haverjuk is,de stopot intettem. Beszélgettünk A.val azt mondta megcsókolna,de ebben is bizonytalan.Aztán végül megtörtént ezt is fikázta. Közölte,hogy nem tetszik,hogy nincs rajtam smink,úgy kéne kinéznem,mint a pultos lánynak és nem tetszik,hogy lelkis vagyok és tudja,hogy olyan mintha szórakozna velem,de ez nem igy van ő bizonytalan,lehet ma még akar valamit holnap már nem.Mondtam neki,hogy ne haragudjon,de ez nem igy működik volt rá 5 éve,hogy eldöntse és menjen a fenébe és keressen mást.Azt is mondta,hogy látja,hogy az öccse szimpi nekem,smároljam le és döntsek,de ne csináljam azt amit az exe,hogy hol az vele hol az öccsével.Meg,hogy az a gond,hogy nekik más tipusu lányok tetszenek.Erre kiakadtam rá,hogy ilyet soha nem tennék.Nála aludtam,de még az ágyból is kirugdosott.(Nem csináltunk semmit)Másnap kérdezte az anyuja,hogy tetszik -e az öcsije.Mondtam,hogy nekem A.tetszett.Erre A.nak az ellenkezőjét állította. Jól éreztem magam másnap A.val,de távolságtartó voltam hisz össze zavartak.Folyamatosan írogatott,azt is kérdezte kinek az ágyában aludtam.Pár napra rá rá kérdeztem,mondja meg mit akar most már.Erre azt mondta,hogy barátságot extrákkal,majd meglátjuk mi lesz ebből.Szórakozott.Éreztem hagyni kéne,közöltem én már haverságot szeretnék csak.Kérte talizzunk. Kiutaztam a világ végére(mindig ÉN!!) Együtt volt a tesójával.Átmentem hozzájuk.Le se lettem sz.rva. A saját anyjával agressziv volt.:( Aznap is mentek bulizni,A.nem akarta,hogy menjek.Éreztem nő ügy miatt nem.Aztán kérték,hogy menjek egy kis időre,a kedvenc együttesem lépett fel. A. az elején rá nyomult egy nőre majd az öccse is.Nagyon sz.rul esett és fura,hogy ugyanarra a nőre. :( A társasából leléptem egy lánnyal őket teljesen ott hagytuk,vele voltam(barátilag persze).A végén együtt mentünk a metróig.Ők mentek tovább bulizni,én haza.Úgy tettem mintha jól éreznem magam féltékenységnek nem mutattam semmi jelét,a végén még mondtam is a rá nyomult hölgynek,hogy örülök,hogy megismertem.

Az öccse egyértelműen úgy viselkedett,mintha undorodna tőlem,pedig nem viselkedtem úgy,de szerintem azt hitte akarok tőle valamit. A.kb azóta sem keresett.Hab a tortán,hogy elmentek fesztiválozni azzal a lánnyal akivel mind a ketten kavartak még anno. Le sem irom mit gondolok róluk.Mindenki mondja jobbat érdemlek,jó ember vagyok.Miindig kaptam jeleket az élettől,de én makacsul ragaszkodtam A.hoz és csak most fogtam még fel,hogy megaláztak.Tökre olyan,mintha még az öccsének se kellenék.Igen tudom,hülye voltam. :(



2017. jún. 3. 13:29
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és persze úgy érzem,hogy az illuzió amiben évekig éltem össze omlott. :( Álmodozó tipus vagyok...

Úgy látom semennyire sem illünk össze.Ő sokat nézi a tv-t,sokszor tölti hasztalan dolgokkal az idejét.

2017. jún. 3. 13:33
 2/5 acelsziv ***** válasza:
76%

Ebből a zavaros litániából nekem annyi jön le hogy mélységésen hülye és mazochista vagy. Élvezed ha szivatnak.

Fel kéne nőni. Öt éved ment el erre az értelmetlenségre. Éltél egyáltalán ez alatt?

2017. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező, te tényleg ennyire hülye vagy? Neked pszichiátriai kezelésre van szükséged erősen.

Hagyd ezt a retardált pasit a tesojaval együtt és tiltsd le őket mindenhonnan. A faxnak foglalkozol azzal, hogy hogy van, és a faxnak ugrálsz neki.

2017. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy normális.
2017. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért ti is jó fejek vagytok, előttem szólók -.- nyilván a kérdezőnek a lelkivilága és az önbizalma is romokban hever, ezt csak tetőzitek ha lehülyézitek.... Kedves kérdező! Az írásodból az látszik, jó ember vagy. Vannak érzéseid, a mai világban nem sok embernek van. Sose foglalkozz a rosszindulatu emberekkel! Ezzel a sraccal meg főképp ne. Tiltsd le mindenhonnan, mert ilyen után nem létezik még csak haverság se, és ne találkozz vele soha többé, akármennyire is kéri. Csak kihasznált téged. Nagyon sajnálom. Ha nagyon nehez tultenned magad rajta, keress fel egy pszichologust. A kozhiedelemmel ellentetben nem csak a "bolond" embereknek van szukseguk ra. Fel a fejjel! Es bizz abban hogy jobbat erdemelsz..
2017. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!