Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy rámírnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rámírnak ezen az oldalon férfiak, hogy ne panaszkodjak, én nő vagyok, minden ujjamra jut pasi és amikor válaszolok nekik, sosem valaszolnak vissza?

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 14:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
90%
Mert rengeteg a bunkó, vagy aki nem bírja a kritikát! (Én is pasi vagyok)
2017. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, rám folyton a szex reménye miatt írnak.Na, de most mit csináljak, ha olyan kiábrándító vagyok, aki nem a mai huszonévesek ideálja?,😃 Nem vagyok vékony, fiatal, meg nem is teszem szét mindenkinek.Ne foglalkozz Velük.Keservüket leírják, elolvasod, és lépj tovább.
2017. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Mert erre az oldalra + ezekhez a témákhoz az emberek nagy része azért jön, hogy levezesse a párkapcsolati / szexuális sikertelenségéből fakadó dühöt. Ha megnézed, a legtöbb ebbe a témába, nő által írt kérdéshez is egyből jön a "megszólalt a fap*na, femin*ci..." típusú férfi... aki nyilván életében nem nyúlt még nőhöz ami miatt meg nyilván nem magát hanem kollektíve a női nemet hibáztatja, és itt, névtelenül nyugodtan kesereghet. Sajnos ilyen emberek is vannak, nem kell velük foglalkozni.
2017. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem írhatsz :)
2017. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

mert nem értenek a nőkhöz, azt hiszik azért, mert puncid van, valami mágikus hatalmad van amit nem értenek meg.

Privát nem kell!

2017. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert pontosan tudják, hogy nem nő vagy, hanem egy meleg kisfiú és/vagy troll.
2017. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Mert idióták. :)


Nem fogják fel a kis csökött agyukkal, hogy a nők 90%-ának nem elég, ha 1-2 este levarrják, a nők nagy része komoly kapcsolatot akar.


Arra viszont a következő elvárások vannak egy férfi részéről:


- legyél házias, rendszerető, gondoskodó

- simán legyél benne az análban, hármasban, engedd meg, hogy lehugyozzon, mert az annyira izgatóóóó

- legyél intelligens, kedves, tudjon megjelenni veled a haverok előtt

- legyen jó humorod, és ne merj vihogni semmi hülyeségen, mert akkor már ostoba vagy

- az anyjuknak a kezdetektől nyald ki a s..ggét, mert különben neki "oldalt" kell választania, és mégis hogy várhatod el, hogy melléd álljon? ez akkor is érvényes, ha az anyja megalázott, meglopott, stb.

- legyen jól fizető állásod, legyél érdekes, mindig fullra legyél szőrtelenítve, ha borostás a puncid, az már gáz


Röviden ennyi a férfiak (vagy legalább is nagy részük) elvárása komoly kapcsolat esetén. Azokkal ne foglalkozz, akik itt írogatnak, csak annyi jut el az agyukig, hogy kartávolságban vagy egy puncitól. Akkor mégis mi gondod lehet az életben?

2017. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
7-es, ebben mindent leírtál. :D
2017. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ők is csak a "felső tízezret" látják.

Az átlaglányok, netán csufikák teljesen ugyanilyen problémáiról fogalmuk sincs.

2017. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hmm lehet hogy azért mert nők?

Hmm lehet hogy itt ezen az oldalon a nők magukat férfiaknak kiadva próbálják besározni a férfiakat?

Aztakuvaaaaa ;) micsoda összeesküvések vannak itten kérem szépen :)

2017. jún. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!