Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexi a hosszú köröm, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi a hosszú köröm, vagy inkább a rövid kocka a jobb? Itt pasik véleményére vok elsősorban kíváncsi, hogy ha megláttok egy ilyen körmű csajt akkor mi róla a véleményetek.

Figyelt kérdés

első: [link]


második: [link]


2010. máj. 17. 23:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
mindkettő undorító, de eleve utálom a műkörmöket. amúgy én még cigány lányon nem láttam egyáltalán műkörmöt..
2010. máj. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

én a nagymagyarország alakú körömre szavazok, mert akkor a Fiumei részt sörnyitónak is lehet használni, igy akár egy kezeddel 5 sört is nyithatsz egyszerre.

az első az iszonyú, én még a villamosról is leszállnék ha valaki ilyenbem állna mellém :DDD a második egy fokkal jobb, de inkább azt mondom, hogy természetes körme legyen, ne műköröm meg ilyen csilivili akármi, mert ezektől rosszul vagyok...:D meg ugye mosogatni se lehet vele :DDDDDD

2010. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
ronda mind a kettő...de ez csak magánvélemény
2010. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
30%
lehetvele mosogatni meg mindent csinállni.egy körmös akinek már évekóta hegyes hosszú körmei vannak. izlések és pofonok, de amíg nem próblltad ne mondd hogy nemlehet vele semmit csinállni.
2010. jún. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Boo :) válasza:
23%

nekem bizony hosszú, hegyes körmöm van évek óta

1) nem cseszte szét alatta a körmömet

2) sokkal jobban mosogatok vele, mint a sajátommal


most azért kell kockára váltanom, mert színházban nem lehet ilyen feltűnő körmökkel játszani.

àltalában a nők 95%a azert mondja, hogy milyen csunya, mert neki nem lehet kulonbozo okokbol. Afele feltekenyseg

a masodik kepen levo korom borzalmas. nagyon amator munka, a zsele sincs eldolgozva. a szep korom titka a jo mukormos. megfontoltan valasszatok ki csajok, kihez mentek.

2013. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Szandy007 válasza:
23%
Egyetértek az utolsó hozzászólóval. Nekem is mindig van műkörmön és nem cseszi szét ha megfelelően van leszedve. Jah és ugyanúgy csinálok vele bármit. EZ igaz az irigység meg a másik...
2013. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
full nem irigység ha egy csaj undinak tartja a műkörmöket. ez ízlés kérdése. nekem sem tetszik annyira, műköröm egyáltalán nem, ha valakinek a sajátja szép ápolt és kicsit hosszabb az oké, de nem saskarom szerű. én utálom ha hosszú a körmöm, mert zavar a mindennapi életben. nem tudom nyomogatni a telefonomat, volt hogy megcsikartam a fenekemet vécézéskor, sőt masztizni is fáj nagy körmökkel. :DDDD szóval én a rövid ápolt lakkozott körömre szavazok.
2014. júl. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

nem szeretem a mukormoket, ezt csak a csajok gondoljak ugy, hogy huuuu de szep meg meno.

kb egymasnak csinaljatok:)


F

2023. júl. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!