Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságból szerelem, de ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem, de ha nem jön be akkor lehetünk-e újból barátok?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel nagyon jóban vagyunk, közös programok, végigtelefonált éjszakák stb. Most pár hónapja szinte egyszerre lettünk szinglik. Amióta ismerjük egymást bármiről, de tényleg bármiről tudunk beszélni. Ő is csak nekem tud megnyílni, én szinte csak rá számíthatok. Megérné-e kockáztatni? Ha nem működne köztünk akkor lehetnénk ugyanúgy barátok? Fogunk-e tudni ugyanúgy együtt lógni?
2017. jún. 6. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak a logika mentén, szerintem az ilyen nagy barátkozós dolgoknál nem igazán szokott működni a párkapcsolati rész.

Egy baráttal teljesen másképp viselkedsz mint a pároddal.

Ha barátból lesz pár, akkor sok dolog másképpen lesz, és ezt nem mindenki tudja "átkonvertálni".

Viszont szerintem ti nem barátok vagytok, barátok, haverok nem beszélgetnek éjszakákat át telefonon egymással.

Az is furcsa, hogy éppen egyszerre lettetek egyedülállóak.

Ha nem működik, nem hinném, hogy fogtok tudni újra együtt lógni, de kicsit gondban vagyok, mert nekem ez a leírás kb. 16 évesek kis szerelmére hajaz.

Túlidealizált és gyerekes.

Egy szóval nem írtad pl. hogy külsőre mennyire vonzó, és ne gyere a hülyeséggel, hogy a poénjaitól lesz valaki külsőre vonzó, mert az csak az átlagnők védelmi reakciója arra, hogy miért gnómokkal fekszenek össze.

2017. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bejövünk egymásnak külsőre, ez tény. A kérdés az lenne, hogy érdemes-e kockáztatni vagy sem. Tényleg csak vele tudok beszélni bármiről, számíthatunk egymásra, éjszakai kocsikázások, sok program stb.
2017. jún. 6. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Elméleti síkon lehetséges, hogy túl tud lendülni a kapcsolatotok azon, hogy a párkapcsolat rész nem jön össze, mindenre látott már példát a világ, de szerintem te is tudod, hogy nagy általánosságban ez nem így szokott történni, nem véletlenül. Lezártátok magatokban az előző kapcsolatot? Ha igen, akkor szerintem kockáztass. Gondolj bele, aztán végignézed, hogy találkozik mással és végigasszisztálod a kapcsolatukat azon gondolkodva, hogy mi lett volna ha...?
2017. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nincs okom hazudni, de én őszintén szurkoltam nekik a volt barátnőjével, hogy működjön és megoldják. Pedig akkor már pár hónapja szingli voltam. Mi anno bandáztunk sokat négyesben is. Brutál nehéz ez a helyzet. Ha már GyK-n kérek tanácsot...


Én nem akarom, hogy kikerüljön az életemből.

2017. jún. 6. 21:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah erre nem válaszoltam, én lezártam már a szakítás pillanatában, azóta ő is.
2017. jún. 6. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!