Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés

6 éve ismerjük egymást és most nagyon úgy tűnik már egy ideje, hogy kezd átfordulni a dolog sokkal komolyabbra.

Szerintetek tényleg lehetséges? Van akivel történt már ilyen?

Akit esetleg bővebben érdekel írjon privit



2016. ápr. 25. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, van ilyen és ha mindketten ugyanúgy éreztek egymás iránt, akkor akár nagyon jó dolog is kisülhet belőle. viszont, ha csak egyikőtök érez többet, mint a másik, akkor sajnos könnyen rámehet a barátság is erre a kis érzelmi zűrzavarra...
2016. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy tűnik, hogy neki is több vagy szimpla barátnál, akkor közelíthetsz felé ilyen téren is, de vigyázz mert exekből barátok újra már nem lesznek.😊
2016. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam.:)

Ő volt aki kezdeményezett ilyen téren, így megvan az a kölcsönös szimpátia... meg hát ott van az a 6év... de ami a legjobb, hogy teljesen eltudjuk egymást fogadni olyannak, amilyenek vagyunk

2016. ápr. 25. 22:32
 4/4 anonim ***** válasza:
én is elkezdtem érdeklődni egy barátom iránt akire eddig fel sem figyeltem, úgy hogy előfordulhat
2016. ápr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!