Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a volt pasim az én nevemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt pasim az én nevemet adta a kislányának, az jelent valamit?

Figyelt kérdés

Már nagyon sok idő telt el azóta, hogy együtt voltunk.

Viszont én voltam neki az első, minden értelemben.

Nekem is van már családom, neki most született az első gyermeke.

A felesége tud rólam. Egy olyan városban élünk, ahol mindenki ismer mindenkit és tudják nagyjából az emberek, hogy ki kivel van együtt.

Nem érzek már iránta semmit, viszont akkor nagy szerelem volt, kíváncsi vagyok, de megkérdezni tőle nyilván nem fogom.


2017. jún. 6. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt csak ő tudhatja...
2017. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Olyat nem lehet elképzelni, hogy a volt pasidnak és a feleségének is alapvetően tetszett az a név, amit a kislánynak adtak? Szerintem nem csak te vagy az országban pl. Éva.
2017. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Én személy szerint biztos nem adnám ex nevét a gyerekemnek :D
2017. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is rögtön az jutott eszembe, ami a 2-esnek. Ne kombináld túl.
2017. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Túlgondolod.

HA fiam születne akkor én is egy olyan nevet adnék neki, amilyen névvel az egyik exem is rendelkezett. Már jóval előtte tetszett a név és mivel már nincs iránta semmi érzelmem így nem gondolom, hogy csak azért mást keresni. :)

Az is lehet, hogy a nőnek tetszett ez a név. Szerintem ennyi év után már eszükbe sem jutsz nyugi :)

2017. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
az, hogy a föld, a merkúr, és a vénusz is körülötted forog jelent valamit?
2017. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát nem ilyen gyakori nevem van, szóval ha például egy ritkább névvel áldott meg a sors, akkor se jutna ez eszedbe?


Egyáltalán nem gondolom, hogy körülöttem forog a világ.

Nem is találkoztunk már évek óta.


Azért szerintem nem kell leszúrni, mert erre gondolok, szerintem mindenkinek eszébe jutna, ha ebben a helyzetben lenne, hogy netán a volt párja miatta adta ezt a nevet. Na mindegy.

2017. jún. 6. 22:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez az első gyereke. Frappáns, hogy olyan nevet ad neki ami számára sok minden más kapcsán az elsővel társul :D
2017. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de nem a volt pasid adta neki a nevet, hanem a párjával közösen.

Valószínűleg csak simán tetszett nekik az név. Az utónév közel sem egyedi.

2017. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

" például egy ritkább névvel áldott meg a sors"


És?

Ha gyerekem lesz, azzal fogom kezdeni, hogy a top 30 divat nevet lapozom tovább.

2017. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!