Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lányok, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok, szerintetek ismerkedésnél el kéne titkolnom hogy egyszerű szakmunkás vagyok, vagy manapság ez annyira nem ciki?

Figyelt kérdés
2017. jún. 7. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod nem derül ki előbb-utóbb? Az lenne a gáz inkább, hogy egyből hazugsággal indítasz.
2017. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene eltitkolni? A párom is a szakmájából él, engem ez nem zavart soha. A kis bölcsészlányokat felejtsd el, és semmi gondod nem lesz ebből. :)
2017. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Miért derülne ki?


Minden reggel elindul majd a lányok mellől öltönyben és irattáskával az "igazgató úr" munkába, sose derül ki.

2017. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mégis hogy gondoltad, hogy később sem fog kiderülni? :)

Legyél csak őszinte - hidd el, hogy egy hazugság még a minden más téren jól működő kapcsolatot is tönkre tudja tenni. Elmegy rajta a bizalom.


Ráadásul vannak szakmunkás csajok is, nem hiszem, hogy a Kasszás Erzsiknek is csak akkor fogsz kelleni, ha már 25 évesen doktorid van.


21/L

2017. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak 20 vagyok a doktoré meg 7 éves úgyhogy 25re biztos nem lehetnék, meg amugyse :D

Nem úgy gondoltam hogy hazudnák csak nem beszélek munkáról amig nem muszály

Nem nézik le az embert emiatt?

2017. jún. 7. 16:45
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5. Van, aki lenéz miatta, van, aki nem.

Az biztos, hogy előbb-utóbb azért szóba jön, hogy mivel foglalkozol.

Én nem tudnék egy olyannal lenni, aki lenézne amiatt, aki vagyok, és ezért hazudnom kell neki.

2017. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A legrosszabb ***** válasza:
24%
#6: Márpedig aki nem olyan, mint akit a #3-as leírt, azt a nők lenézik. Titkon minden nő elnök-vezérigazgatói pozícióban tevékenykedő hapsiról álmodozik.
2017. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sokkal gázabb,ha lebuknál. Úgyhogy ha velem tennéd ezt,nem azért ásnád el magadat,mert szaki vagy,hanem mert hazudozol. Ha ennyire frusztrál a dolog,miért nem képzed tovább magadat?Persze magad miatt tedd,ne más miatt.
2017. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Semmiképp se titkolózz. Mond meg nyíltan, hogy mi a szakmád és ha kellesz akkor kellesz, ha nem akkor ennyi. Én és a családom mezőgazdaságból él és soha nem titkoltam. És bármennyire is hihetetlen, volt Dr. barátnőm is.

Meg ahogy leírták, úgy is felmerül ez a kérdés előbb-utóbb, nincs értelme titkolni.

2017. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne legyél egyszerű szakmunkás, hanem legyél egy kiváló ember, aki szereti és büszke a munkájára, mert tudja, hogy értéket teremt. Legyen jövőképed, vagy ha még nincs akkor se legyél punnyadt, hanem keresd tovább önmagad. Ha becsülettel végzed a munkádat, akkor nincs miért szégyellned magad. Az nőknek nem a szakmunkásokkal van bajuk, hanem a sztereotipikus szakmunkásokkal. Mindketten tudjuk azok milyenek, nem részletezném, te ne legyél olyan és kész.
2017. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!