Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 körüli nők és férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli nők és férfiak! Számotokra "megtiszteltetés" lenne, ha egy kb 10 évvel fiatalabb érdeklődne irántatok, vagy inkább "ciki" és kellemetlen?

Figyelt kérdés

Fordítva is érdekel, hogy a 20 év körüliek hogy éreznék vagy érzik magukat ha egy kb 10 évvel idősebb elkezdene közeledni feléjük:)


Mit gondoltok a barátaitok, családotok hogy fogadná, mennyire lenne hatással az ő véleményük rátok?



2017. jún. 3. 11:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igen, viszont már az elején látszik, hogy ki az aki komolyabban gondolkodó, ki az, aki csak trollkodik és csak a saját maga élvezetét nézi.
2017. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

33 vagyok. És sem megtiszteltetés, sem ciki nem lenne. Teljesen semleges. Nem hiszem, hogy lenne közös témánk.

A családomat meg rég nem kérdezem meg magánéleti kérdésekben, mivel felnőtt vagyok.

2017. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Igen, megtiszteltetés lenne. Ahogy egy korombeli nő érdeklődése is.


30/F

2017. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Egyik sem, egyszerűen nem érdekelne. Mit kezdjek egy húszéves kisfiúval?


Egy jól kinéző negyvenes pasi viszont simán elcsavarja a fejem. :)

2017. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Sem megtiszteltetés, sem ciki. Emberek vagyunk mind a ketten. Hogy ki hány éves, az tény és nem érdem.

Viszont valószínűleg komplexusaim lennének, hogy túl öreg vagyok és lecserél egy fiatalabbra, mert azért a világ elég szexközpontú.

2017. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Azért azt látom,hogy itt sokan elvannak tévedve az életben....

Egy huszonéves nem lehet komoly?Érett gondolkodásu?

Nem egy olyan 20 évest ismerek aki sokszor komolyabb mint én..(31/N vagyok)

Felnőtt,érett emberek akik a saját életüket irányitják.

Nemrégiben egy 45 éves "férfi" akart tőlem többet.Hát mit mondjak???

Egy 16 éves kisfiú volt elveszve egy 45 éves férfi testében..szánalmas volt!

Szerintem nem a kor alapján kell megitélni embereket,hanem meg kell ismerni őket és úgy véleményt alakitani.


Egyébként nem lenne sem ciki,sem megtiszteltetés.Velem egyenlő emberként nézném.

2017. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
22 éves vagyok, és nagyon jól meglennék egy olyan nálam idősebb nővel, akinek hasonló az életfilozófiája. Tehát nem az a tipikus családcentrikus, konzervatív anyuka, háziasszony feeling. Vannak érdekes emberek minden korosztályban. A harmincasok közt nagy a szórás. Van aki 50-nek néz ki ennyi idősen, és van aki szinte ugyanolyan, mint huszonévesen volt.
2017. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A kor nem számít. De mindenképpen hízelgő lenne, ha egy 20 éves hölgyemény érdeklődne irántam. :)

29F

2017. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én most 28(N) vagyok, így aki 10 évvel fiatalabb nálam az még tizenéves, ami ugye elég fiatal. Olyan viszont nem rég volt hogy egy 20 éves rámhajtott, megtiszteltetésnek nem éreztem, inkább az volt bennem hogy öreg vagyok én már hozzá. Így inkább kicsit kellemetlen volt, de igyekeztem éreztetni vele hogy "nem egy csapatban játszunk", viszont ettől csak még inkább elkezdtem érdekelni őt. Am a korához képest nagyon éretten közeledett, szval le a kalappal előtte így utólag is. Olyan is volt velem hogy én kezdtem ki 26 éves koromban egy tőlem 8 évvel fiatalabb fiúval, de csak mert sokkal idősebbnek nézett ki szóval nem tudtam hogy ennyire fiatal. Hát ő elég jól vette a dolgot, nem zavarta és benne lett volna ebbe-abba, csak mikor megtudtam a korát passzoltam.
2017. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Egy 19-20 éves lány is lehet érett gondolkodàsú. Úgy hogy nem ciki, de nem is megtiszteltetés. 28 vagyok (F) a jelenlegi barátnőm nem rég töltötte be a 20-at.
2017. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!