Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar egy idősebb nő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar egy idősebb nő egy 15 évvel fiatalabbtól?

Figyelt kérdés
25 vagyok. Van egy női ismerősöm (40), akit anyámon keresztül ismerek. Jelenleg külföldön tartózkodik, és minap rámírt csak úgy, hogy beszélgessünk. Furcsa volt mert anyámmal már abszolút nem beszélnek, hát miről akar velem beszélgetni, erre nagy nehezen kihúzom belőle, hogy tetszek neki. Ami még furcsább, hogy elvileg ez egy leszbikus nő. Valóban első ránézésre tényleg úgy is néz ki, de velem tudott nőiesen is viselkedni, persze én sose gondoltam volna, hogy azért teszi ezt mert tetszek neki. A másik probléma, hogy anyám nem véletlen szakította meg vele a kapcsolatot, ugyanis szegény egy labilis személy. Persze én erről ténylegesen nem tudok semmit, mert velem tudott normálisan viselkedni.

2017. jún. 9. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Talán inkább bi...szerintem építsd le, mert ha belemész bármibe vele, nem fogod tudni levakarni...rohadt sok bonyodalmat tudnsk az ilyenek okozni.
2017. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Beteg! Keruld el jo messzire.
2017. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy még mindig külföldön van, két hét múlva jön vissza pár hét szabira, de annyira nem akar beszélni róla, pedig ő mondta, hogy már másfél éve tetszek neki.
2017. jún. 9. 12:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy benne biztos, hogy csont leszbi az a nő?

Úgy értem, hogy láttad-e másik nővel, miközben pasival sose?

Illetve tett-e jelenlétedben férfigyűlölő kijelentéseket?

2017. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én fiatalabb voltam, ő meg idősebb, de semmi lelkizés - dugni akart. És én is. Szóval megtaláltuk a közös világunkat.
2017. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem véletlenül írtad ki a kérdést, valamennyire izgat, elgondolkodtat ez a helyzet,ez a lehetőség. Szerintem én találkoznék vele, aztán a többi majd kiderül.Lehet, hogy olyan élményt adna, amit később megbánnád, ha kihagytad volna.😊 Fiatal vagy, rúgd fel a szabályokat, élj szabadon! Szóval,szerintem egy próbát megér a atalálkozás.😊
2017. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiatal kis hülye lúzer vagy. Jól rá fogsz bszni. Meg is érdemled!
2017. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!