Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek voltak már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek voltak már hasonló érzéseitek?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem a párom teljesen más világban él. Ha beszélgetünk, válaszolgat, figyel rám, máskor mintha ott sem lenne, elbambul vagy csak pár szót tud kinyögni, amivel nem tudok mit kezdeni. Néha túl komoly, érzéketlen, mintha nem is a barátnője, hanem egy idegen lennék. Mintha csak a hétvégi szórakozása lennék, a hét többi napjában pedig egy senki. Amikor nem találkozunk, ritkán jelentkezik, pedig én igényelném, ha nem csak 2 naponta tudnám, hogy mi van vele, akkor sem egymás a téma, hanem felszínes dolgok. Ő maga is 'kicsit' felszínes, mégis valamennyire kimutatja általában, hogy szeret, puszilgat, ölelget, de mindig olyan érzésem van, mintha ez hamis lenne, mintha titkolózna. Olyan megmagyarázhatatlan. Nincs rá konkrét bizonyíték, csak a megérzéseim mondják nekem ezt állandóan, kicsi szorongás is van bennem emiatt. (nem vagyok őrült) Mostanában bizonytalanságban tartanak az érzéseim. Egyszer jó minden vele, máskor billen a mérleg. Egyszer imád, máskor kőfal. Ellentétes dolgok ezek.

Szerintetek hülyeség az egész és hagyjam figyelmen kívül?


2017. jún. 10. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit mondott, amikor beszélgettél vele erről?
2017. jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg! Mondd el az érzéseidet őszintén, akkor talán többet tudsz meg a "titkairól" is.
2017. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kommunikáció? Ja, az felnőtteknél nem... Mióta vagytok együtt, hogy ilyen dolgot nem tudtok megbeszélni? Nem lehet, hogy kicsit te hisztized túl és nagyítod fel?
2017. jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak én vagyok olyan aberrált, ha valakivel járok, minden nap szeretek beszélni vele, tudni róla, maximális figyelemmel megspékelve a kommunikációnkat?! Nem vagy fontos neki, vagy nagyon bétán kommunikálja le, ha mégis.
2017. jún. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt igen, az ELSŐ férjemmel.

Én vagyok a hülye, hogy hozzámentem. Minden ilyesmit megmagyaráztam magamnak, ami miatt nem szabadott volna összeházasodnunk.15 év, szinte minden év elcseszett volt.

2017. jún. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!