Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordulhat szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat szerintetek, hogy ez hasonló esetek miatt van?

Figyelt kérdés

Kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


"Hasonló eset": https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Mindenki véleményére kíváncsi vagyok.



#felelőtlenség #erőszak #empátia #ádozathibáztatás
2017. máj. 8. 00:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a hasonló esetek, nem elhanyagolhatóak amiatt, hogy férfiak közönnyel állnak zömében a kérdéshez. :(
2017. máj. 8. 00:20
 2/12 A kérdező kommentje:
elhanyagolhatóak abban*
2017. máj. 8. 00:20
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Nőként kérdezem: Mi a franctól lenne az erőszak, hogy egy nő önszántából csatakra issza magát, és önszántából leszop valakit, aztán másnap megbánja?!?
2017. máj. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Semmitől, viszont "vaklármának" jó ha ügyet csinál belőle.
2017. máj. 8. 00:50
 5/12 Költőnő? ***** válasza:
83%

Nem vagyok híve az áldozathibáztatásnak, de itt (hiába volt részeg a csaj) nem volt magatehetetlen, plusz gyakorlatilag semmit nem tett azért, hogy egy ilyen helyzetet megelőzzön. Olyan helyen/szituációban, ahol nincs aki figyeljen vagy legalább vigyázzon, nem fogyasztok annyi alkoholt, hogy ha az én kontrollom meg is szűnik; más már ne is legyen.

Persze a pasi fejére se teszek koronát. Egy részeg not megszopatni nem valami hú de nagy dicsőség.

Dehát itt erőszakról voltaképp nincs szó.

Azt mondjuk nem értem, hogy miért kell így a torkának esni és pl. lotyózni, de hát tudjuk jól, hogy a fák népe csupa hiba nélkül való tökéletes ember, hibátlan erkölcsökkel, akik az életben nem követtek el hibát és nem is fognak.

2017. máj. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Van aki kihasználja az alkalmat ha látja hogy ki van ütve a nő, ráveszi hátha az nem emlékszik majd semmire. Elég gusztustalan tett így szexhez jutni, de a csajnak sem kellene hulla mákra innia magát.

Ezért kell mértékkel inni és taxit hívni amikor a bulinak vége.

2017. máj. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nőként sem tudok párhuzamot vonni.

Talán mert sose voltam olyan részeg, hogy vadidegen pasikat szopkodjak.

Ennek az esetnek köze nincs az erőszakhoz. Attól, hogy a nő reggel szégyelli a viselkedését és megbánja, még nem lesz belőle áldozat. Egyszerűen adott helyzetben jobban esik a lelkének, ha a pasit tudja hibáztatni.

Teszem azt, ha drogot tesznek az italába, és a pasi úgy viszi szobára, az egy teljesen más szituáció!

2017. máj. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy a kialakult empátiahiányban szerintetek mekkora szerepet játszhat, hogy egy esetet utólagosan próbálnak beállítani erőszaknak. Ne a linkelt kérdéseket vigyük tovább, azokat csak példának szántam.
2017. máj. 8. 10:34
 9/12 anonim ***** válasza:

A példád egy nagy merő hülyeség, mivel semmi köze a nemi erőszakhoz, ahogy itt 100%-ig midenki jelezte eddig..


Ennyi erővel összehasonlíthatnád a gumimacikat is a Démonok közöttel, csak hogy hasonló hülye párhuzamot keressek olyanban, amibe semmi nincs..


A esetben a lerészegedő és meggondolatlan dolgokat tevő személyről beszélünk, amit másnap szégyell. B esetben meg van a nemi erőszakról a kérdésed.


HA te nem érted a 2 között a különbséget, akkor kb annyit érsz, és felesleg itt magyarázni bármit is, ellenben kiábrándító.


Ja és nem miden férfi ennyire primitív, kérlek. Az én párom sosem volt közömbös, bár ő nem is egy primitív tuskó..

N

2017. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ok, elvonatkoztatva a példától, értelmes ember akkor sem hibáztatja egy nemi erőszak esetén az áldozatot. Az erőszaktevő az erőszaktevő, az hogy nem tudja megvédeni magát valaki, nem ok a nemi erőszakra, nem állatok vagyunk..


Az erőszaknak beállításról meg annyit, hogy a példában sem volt beállítva erőszaknak, a kérdező maga írta:

"Erőszaknak én se gondolom, közel se, nem is említettem ilyet sehol." +1 ok amiért hülye példa volt


Szóval semmilyen körülmények között nem tartom értelmes embernek, aki szerint a nemi erőszak az rendben van.

2017. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!