Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megkérne a párod, vigyél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérne a párod, vigyél neki kaját, mert nincs otthon semmi a hűtőjében, mit vinnél?

Figyelt kérdés
És mennyi pénzt áldoznál erre maximum ?
2017. jún. 10. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Legalább 2-3 fajtát, ha nincs adott kérése

vinnék valami könnyű, levest v főzeléket, és két fajta husit is, hogy választhasson.

Bármennyi pénzt :)

De igazából, mivel tudok főzni, én főznék....


De ha gyorsan kell, 10 percen belül, akkor ezért a 3 kajáért, + desszert neki olyan 3000-4000, Bp-n is.

2017. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha gyorsan kell, akkor valami mirelit cuccot, amit 5-10 perc alatt ki lehet sütni, aztán uccu neki.

Ha annyira nem sürgős, akkor elhívnám, hogy vásároljunk be együtt, és néhány ezer forintért vennénk nagyon alapvető dolgokat, plusz egy-két dolgot kiegészítésként.

2017. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Almát, kefírt, magvakat, párolt zöldséget, sült húsokat, valamilyen szószokat/önteteket, szendvicsbe való felvágottakat, zsemlét, margarint.


Így hirtelen ezek jutottak eszembe

2017. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Ez amúgy olyan megalázó h mennyi pénzt költenél rá...még szép hogy bármennyit, mert úgy normális ha nem érzed meg h mi az hogy hó vége

olyan ciki mikor valakinek kajára sincs rendesen pénze

az ilyen az életét elszúrta :D

2017. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi az oka. Ha lusta vásárolni akkor max elkísérném a teszkóba.

Ha pénzhiány van akkor alapanyagokat, tartós élelmiszereket olyan összegben ami éppen belefér.

Ha beteg, vagy el van csúszva a teendőivel akkor vagy főznék nála olyat amit én is kívánok, vagy vennék valamilyen éttermi kaját.

2017. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kérés nélkül szoktam szimplán kedveskedésböl viszek neki hambit,kinait,frissensülteket vagy ami eszembe jut és tudom hogy szereti. Pénz nem igen számít. De amugy nem egyértelmü a kérdés.
2017. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha be kell neki vásárolni, függene attól, hogy hol lakik, mert nincs autóm. Ha főzni kell neki, tudná, hogy éhen marad.

Átmennék, és rendelnénk szusit, az nagyon telít.

2017. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egyik üzlet készre csomagolt hamburgerét, 2 db.-ost és kólát. 1500 ft.-ot áldoznék rá.
2017. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
málnafőzeléket krokettel és 600 Ft-ot
2017. jún. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!