Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi vesz ra egy felnott férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vesz ra egy felnott férfit arra, hogy csak hobbimunkat vegezzen, otthon éljen a szüleivel, es ne akarjon a párjával osszekoltozni, vagyis ne torekedjen ra?

Figyelt kérdés
Ennek Szerintetek mi lehet az oka? Ocsemrol van szo, lehet ilyen helyzetben segiteni?
2017. ápr. 26. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
A neveltetése viszi rá... helyzetfüggő; van akin lehet segíteni, és van akin nem.
2017. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ha ő nem akar ezen a helyzeten változtatni, te nem fogod tudni kényszeríteni bármire is.


ő is belesett a pán péter szindrómába, avagy a kényelmes mamahotel-ba.

2017. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem mindenkit vonz a 80 ezerért elmegyek dolgozni majd fizessem a lakbért meg kaját meg mindent című történet, bár hamár párt választott magának vele talán megtudnék ketten oldani de ha nincs végzettsége vagy nem mennek külföldre meg tudom érteni hogy nem motiválja a dolog.
2017. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lustaság,kényelem.nincs segitség.
2017. ápr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az egy lehetséges ok amit a 3. ír,én legalábbis mindenképp így gondolkodnék..az összeköltözés komoly dolog,és ha nem érzi magát készen még erre a lépésra, akkor szerintem kár siettetni..a kapkodásnak és a fejetlenségnek általában nincs jó vége..inkább próbáld kideríteni te az problémát,és átgondolni,hogy hogyan lehetne megoldani (már ha az öcsédet nem érdekli :))..
2017. ápr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Mert több esze van az átlagnál és nem akarja függővé tenni magát mástól. Ki vágyik arra, hogy folyton az legyen a fejéhez vágva, hogy a nő lakásában él és cserébe mindenért kussolni kelljen neki? Én is voltam már hasonló szituban pár éve. Barátnőm addig bíztatott, még végül hozzá költöztem. Az első pár hónap még tűrhető volt, aztán már minden kis összekapásnál azt vágta a fejemhez, hogy ez az ő lakása és örüljek, hogy ott lakhatok, stb.. Félév után haza is költöztem. Az öcséd is bizonyára tudja ezt, hogy mivel járna egy ilyen összeköltözés, és azért nem lép benne. 27/F
2017. ápr. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A bátyám is ilyen. Így kényelmes neki. 60-at keres, pedig a tudásával és a képzettségeivel ennél 5-6X többet is kereshetne. Csak ehhez több dolog kéne:

-először is az kéne, hogy legalább el tudja látni magát minimális szinten, és nem az, hogy még egy vajas kenyér megkenéséhez vagy felporszívózáshoz is anyuka kell

-képes legyen belátni, hogy ez "nem normális" és megfogalmazódjon benne, hogy "saját életem van, le kell válnom"

-ha ezek megvannak, akkor kell keresnie olyan munkahelyet, ahol nem csak ímmel-ámmal, imitálva kell dolgozni, hanem ténylegesen, napi nyolc órát

-ehhez utazni kell, vagy költözni (lustaság vs. önállóság, illetve a fent leírtak)

-előzőleg egy olyan szülői neveltetés.

2017. ápr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az semmi, mivel tudja azt a nőt maga mellett tartani??? Taníts minket szenszej!
2017. ápr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!