Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves srácként kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves srácként kezdek beleesni a 37 éves kolléganőmbe?

Figyelt kérdés
Nincsen anyakomplexusom, anyám teljesen jól bánt velem születésemtől a mai napig, de tudom hogy nem szabadna és nem normális dolog ez, hogyan verjem ki a fejemből ezt a marhaságot?

2017. jún. 10. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam az okatommal. :D De aztán levizsgáztam elváltunk nem találkoztam így vele és elmúlt hála istenek bár az elején nagyon szar volt
2017. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is ugye a munka miatt több órát töltök vele egy légtérben, minden nap elég jól el is szoktunk beszélgetni, lehet vele poénkodni, veszi a lapot, ő is visszaadja a poént úgymond, a viselkedése is olyan fiatalos... De akkor is tudom hogy ez egy nagy hülyeség, bár fiatalabb lenne...
2017. jún. 10. 21:55
 3/10 Interferencia ***** válasza:
Ahh, jó kis milf? :D
2017. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szex akár lehetne is, mind a ketten felnőttek vagytok. Szerelmesnek lenni nem érdemes belé, bár nyilván nem lehet irányítani. Ha eltudnál vonatkoztatni az érzelmeidtől akkor szexben lehetne valószínűleg egy jó élményed vele ha ő is partner benne, de ezt meg csak te tudod.
2017. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát ha csak a korát nézzük akkor igen, milf...:D viszont se gyereke, se senkije, így már nem lehet milf ha a pontos jelentést vesszük:D amúgy nem hinném hogy lehetne szex, én is tudom hogy nagy baromság ez az egész, neki is biztos helyén van az agya és tudja hogy baromság lenne. Meg amúgy se az a bajom hogy hogyan dughatnám meg, hanem én idióta kezdek beleesni, és ez teljesen abszurd:D koromhoz képest túl kisfiús a fejem, hogyan is vehetne engem komolyan, el kellene valahogy felejtenem ezt az egész marhaságot
2017. jún. 10. 23:43
 6/10 Fish1 ***** válasza:

Nem gondolom, hogy a korkülönbség gáz lenne. Ha mindketten bejöttök a másiknak, mit számít ez?

Engem inkább az zavarna, hogy munkatárs. Egyrészt a 0-24 nem túl jó egy kapcsolatban, másrészt ha valami nézeteltérés van, az a munkahelyen is érzékelhető lesz.

2017. jún. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha egy 40 éves pasi megdughat egy 20 éves lányt akkor fordított felállás is elfogadható. Sok nő vágyik is rá csak ők többet gondolkoznak mint a pasik ezért nem merik meglépni. Persze lehet neki nem tetszel, de ha esetleg mégis akkor nem nagyon lenne akadálya akár csak egy szexkapcsolatnak ha mind a ketten függetlenek vagytok. Komolyat tervezni azért nehéz lenne vele, itt már számít a korkülömbség. Nem biztos hogy szerelmet érzel, lehet csak izgat, kíváncsi vagy.
2017. jún. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6 igazad van, 0-24ben lenni valakivel tényleg soha nem jó, de szerintem az nem is normális sehol ha tényleg ez van, mindenkinek kell egy másik társaság is a partnerén kívül, meg külön töltött idő, szóval akárhány éves lenne a partnerem, erre akkor is figyelnék hogy külön is legyünk azért.


#7 neked is igazad lehet, és igen, mindketten függetlenek vagyunk. De nem tudom mennyire tekinthető az kíváncsiságnak hogy nem azon jár az agyam hogy milyen lehet ruha nélkül, meg milyen lehet szexelni vele, hanem egyszerűen tetszenek azok a tulajdonságok amiket fentebb már leírtam. Valószínűleg ha egy másik, sokkal fiatalabb lány/nő lenne ugyanilyen, akkor ő is tetszene, dehát most így jártam.

2017. jún. 11. 10:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Most vagy adsz egy esélyt a dolognak és elmondod neki hogy tetszik neked, megismernéd közelebbről stb. és akkor ki tudja, talán még lehet is belőle valami, ha nem is hosszú távú, de egy rövidebb 1-2 éves kapcsolat még simán. Vagy kivárod amíg elfelejted, lehet majd jön egy másik lány aki eltereli a figyelmed, aztán túl leszel rajta.
2017. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Valamiért úgy érzem hogy nem úgy tekint rám hogy ebből bármi komolyabb lehessen, úgyhogy akkor a második opció lesz, túl kell ezen tegyem magam, de ez lehet hogy nem is baj. Persze valószínűleg örülnék neki és meg is lepődnék pozitív értelemben, de a józan eszem tudja hogy 20 évesen egy 37 éves nővel lenni... Ugyan, csak magamat csapnám be ha elhiszem akár egy percig is hogy lehet valami. Talán az is vonz benne hogy érett, felnőtt nőként nem produkálja magát, csakis magát adja, nem viselkedik olyan szánalmasan mint az a korosztály akik között elvileg jelenleg keresgélnem kellene a koromhoz megfelelően(persze tisztelet a kivételnek, mert van, csak nagyon kevés).
2017. jún. 11. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!