Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok normális, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok normális, amiért nem kell komoly kapcsolat, csak alkalmi?

Figyelt kérdés

Anyám ki van borulva rajtam. Nem vágyok komoly kapcsolatra, szükségleteim viszont vannak szex terén.

20f



2017. jún. 10. 08:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Jól látod.
2017. jún. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekemse kell. Furamód mikor nincs barátnőm nincsenek problémáim sem... ez nem lehet véletlen... az alkalmi szex meg teljesen jó.
2017. jún. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az sokkal rosszabb lenne, hogy ha olyat erőltetnél magadra, amit nem szeretnél. Csak próbálj meg arra figyelni, hogy ezzel a lányok is tisztában legyenek
2017. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csunya lesz amit mondok, de a legjobb egy hosszutavu szexkapcsolat. Roviden el is magyarazom:


Egyejszajas alkalmi szarok egyszeruen nekem sohasem valtak, nekem kell 5-6 alkalom h kiteljesedjek, megismerjem a partneremet, es tudjam nyujtani az elvartat.


A parkapcsolatban nyilvan mar jo lehet a szex, de ugye ott vannak a kapcsolatok meregfogai amitol sokan kikeszulnek idegileg.


Viszont ha egy hosszutavu szexkapcsolatban ugye mar mukodik a szex kielegito mindket fel szamara, es nincsenek meg a kapcsolat problemai akkor jo tud lenni.


( na jo ez kisse utopikus, nyilvan egy fuckbuddyval is lesznek gondok )

2017. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A legrosszabb ***** válasza:
25%
Normális vagy. A nők kizárólag az ember idegrendszerét és/vagy pénztárcáját emésztik fel egy párkapcsolatban. Semmi pozitívumot nem képesek nyújtani.
2017. jún. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Persze a teremtes koronai meg mindig angyalok egy kapcsolatban...:)
2017. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
Termeszetesen nem vagyunk angyalok, de nem hiaba vannak 90%-ban ferfiak vezeto beosztasokban. Sajnos a nok idiota dolgokkal foglalkoznak csak, onzoek es irigyek. Ennyi
2017. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
F*"zsag. Sok no nemelyik poziciora, ezerszer jobb, mint egy ferfi(pl. az egeszsegugyben tudnek peldakat felhozni).
2017. jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Arrol nem is beszelve, hogy elobb vesznek fel egy ferfit a munkahelyen ugyanarra a munkakorre , mint egy not...ez is gaz.
2017. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Odairtam, hogy 90%


Dragam mielott belemallsz kerlek.... :)

2017. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!