Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor én most tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor én most tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki folyamatosan néz, mosolyog, bókolgat. Akikor csak tud, akkor keres, szól hozzám, stb..

Szerintetek mit tetszem neki?


2017. jún. 12. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, tetszel neki
2017. jún. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

99,98%, hogy azért viselkedik így, mert nagyon is tetszel neki.

A maradék annak az esélye, hogy egy alakváltó földönkívüli kém.

2017. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszel neki. Tudom. Ismerem a tagot.
2017. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18:15. De jó, hogy ismered😂
2017. jún. 12. 18:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg azt mondta a hapsi, hogy tetszel. Hazug fráter ! Válassz inkább engem :D

30/f

2017. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

18:23.

Na akkor most melyikőtök írja hát az igazat?

Tetszem neki, vagy sem?!😂

Nem tudom melyikőtök hazudik, de valamelykőtök tuti😂

2017. jún. 12. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyi biztos,hogy ha nem tartana szépnek vagy aranyosnak,akkor nem viselkedne így veled.Viszont ez lehet ám szimpla kedvesség is!Lehet,hogy minden csajjal ilyen,aki kicsit jobban néz ki.Meg persze a flört nem garancia semmire.A másik,ha esetleg lenne ebből bármi,nem tudhatod,mik a szándékai.Hogy ezt leszűrhesd,sűrűn kell beszélgetni vele,komolyabb témákról is.Mondjuk hogyan gondolkodik például egy kapcsolatról,mennyire tiszteli a nőket,stb.
2017. jún. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

18:55.

Köszi szépen. Hát nem tudom, hallottam én már más lányokkal is dumálgatni, és amúgy velem valamiért másabb. Hát múltkor annyira nézett, majd' kiesett a szeme xD. S folytonosan a közelembe van. Pld.ha én barátnőmmel vagyok a b.pályán, ő is ott van, vagy ha fagyizok, ő is fagyizik, érted?!

2017. jún. 12. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!