Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Ez már több,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Réku23 kérdése:

Tetszem neki? Ez már több, mint barátság?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet a következő. Van egy nagyon jó fiú barátom. 3 hónapja rendszeresen beszélünk, találkozunk. Heti 3-4szer is. A barátaink szerint, úgy viselkedünk, mint egy pár, viszont se csók, se semmi nem volt még közöttünk. Elég zárkózott típusú ez a srác, de velem nyitott. Mindig keres, munka után fáradtan is feljön hozzám egyet beszélgetni. Múltkor elmentünk közösen moziba a barátainkkal viccelődött azzal, hogy ez már több, mint barátság, majd jót nevettünk ezen és hagytuk is a témát. Vajon komolyan gondolja? Ha igen miért nem lép?
2017. jún. 9. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a nagyon jó barátok nem 3 hpnapnál kezdődnek.

Ez egy igen friss ismeretség, barátsághoz kevés 3 hónap, csak haverság még.

Ja, komolyan gondolja. Miért nem lép? Olvastad mit írtál? Zárkózott.

Ha szeretnél tőle többet, akkor most neked kell lépni, mert ú nem mer. Illetve finoman megpróbálta, de elnevettétek. Itt most a "tökösebbnek" kell nyitni, ami jelen szituációban te vagy.

2017. jún. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
...aki... bocs
2017. jún. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam :) 2 éve vagyunk haveri viszonyban, de 3 hónapja lettünk igazán jó barátok :) köszönöm, a válaszod! :)
2017. jún. 9. 00:55
 4/7 anonim válasza:
100%
Hogy miért nem lép?!mert mamlasz!igaza van az előttem szólónak,lépj Te,persze csak ha bejön a srác! S az hogy a múltkori próbálkozását elnevettétek,higgy nekem az eléggé betett neki ahhoz hogy egy ideig ne próbálkozzon.Szóval Te jössz! Hajrá :)
2017. jún. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem nem neked kéne őt befűzni, az megalázó lenne mindkettőtöknek, azért mégiscsak ő a férfi, ha mamlasz is. Viszont ha neked is tetszik, azért tudsz tenni az úgy érdekében. Pl elhívni egy romantikusabb helyre, iszogatni egy kicsit hogy lazábbak legyetek, beszélni a vágyaitokról, érzéseitekről, stb aztán hátha megembereli magát
2017. jún. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
5-ös vagyok, igen szerintem is egyértelmű, hogy tetszel neki!
2017. jún. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Megpróbálom valami női fortéllyal bekeríteni :D
2017. jún. 9. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!