Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nővérem szerint nem jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nővérem szerint nem jó a pasim! Most mi legyen? 18 l

Figyelt kérdés
Nővérem 22 ,a pasi 23-tavaly még ők randiztak ketten,és tesom szerint kancsi(nekem nem különösebben tűnt fel)meg a másik problémája hogy igen cigány származású(valamelyik ágról,am rendőr nem bűnöző!)neki is van egy húga,es tényleg roma vér van bennük,Szülei nem élnek.Én kétszer randiztam vele,közel kerültünk egymáshoz(minden téren)és azóta is beszélgetünk,(a fiú nem itt lakik ahol mi!) és lehet leutaznék hozzá pár napra.A szitu az hogy most derült ez igy ki,az van hogy a pasinak nemtudom biztosan leesett e hogy kinek a húga vagyok(de ugye ott a Facebook es tesom be van jelölve rokonok közt meg ugye azonos a család nevünk)de a nővérem most biztosan megtudta(megnézte a beszélgetéseimet)most tanácstalan vagyok,nővérem beleültette a dolgot a fülembe,hogy gáz lenne vele összejönni,pedig am minden téren az esetem,boxol,gyúr stb.csak hát igen roma,(de nekem am is a délies típus tetszik,am én is kreol vagyok,és hosszú sötét popsimig érő hajam van de én nem vagyok roma!)meg mondta ezt a kancsiságot,hát az lehet tényleg egy picit,de csak nagyon picit alig vettem észre
2017. jún. 12. 23:43
1 2
 1/18 anonim válasza:
Szerintem csak azert mondja ezeket mert az exe
2017. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
Add nekem a pasidat eljátszadozok vele 20/N
2017. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Te jársz vele, vagy a nővéred?
2017. jún. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ők csak egyszer taliztak,nem exe!
2017. jún. 12. 23:51
 5/18 Orultseg123 válasza:

Jo hogy akkor mikor ö randizott vele nem figyelte meg hogy kancsi. Szerintem ne halgass a noveredre. Talalkozz vele de meg ne legyen semmi komoly. Figyeld, meg teljesn tetotol talpig a fiut es aztan donts.



De van a masik opcio! Van egy baratnom, akinek roma baratja volt egy ideig. A csaladja ellenezte, leneztek a fiut es a csaj vegul.kiabrandult belole mert a csaladja olyan szinten lehordta segeny fiut, hogy meg en is megsajnaltam szegenyt.

Evel azt akarom mondani, hogy ne tedd magad ki ennek a veszelynek ugymond. Osszejossz vele aztan lebeszelnek rola.. jol gondold at. :)

De szerintem 1 2 talalkozast meg ő is megerdemel.:)

2017. jún. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Akkor is megdugta
2017. jún. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Egyszer már lefeküdtem vele!Igen,elég közelről ismerem őt ilyen téren,és jó volt vele!
2017. jún. 12. 23:57
 8/18 A kérdező kommentje:
Nővérem első talijuk után passzolta,nem tetszett neki a pasi!
2017. jún. 12. 23:58
 9/18 anonim ***** válasza:

mi legyen?


hát hármas.

2017. jún. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Durva ha tényleg 18 vagy....
2017. jún. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!