Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ha a pasim szerint a nővérem szebb mint én?

Figyelt kérdés
a pasimmal3éve vagyunk 1ütt.nagyon szeretem őt. neki adtam a szüzességem is 19 éves koromban és ő az 1etlen akibe valaha is szerelmes voltam. de egy buliban részegen azt mondta nekem,h a nnővérem szebb mint én. azóta nincs semmi önbizalmam,és vágyok arra,h valaki számára én legyek a hercegnője. mert van az a mondás is,h senki sem tökéletes amíg bele nem szeretünk. ezek szerint ő nemszeret? szerintetek nepazaroljam rá a fiatalságom,mert úgy is az lesz a vége,h szakítunk? már 2hónapja ezen rágódom,kérlek valaki nyugtasson meg vagy írjon valamit.

2015. febr. 2. 17:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

hogy látjuk a helyzetet? probléma a nővéred szebb! megoldás: a nővérednek csúnyának kell lennie.


eszköz: penge

have fun.

2015. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 CptTomato ***** válasza:
75%

Én nem hívnám a pasimnak többé....


F/27

2015. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Hát van aki igazat mond részegen van aki hülyeségeket. Ezt neked kell eldönteni ő melyik típus... De ha az igazmondó akkor hagyd ott mielőtt ráhajt a nővéredre és a testvéri kapcsolatot is tönkre vágja. 24/F
2015. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Hidd el, hogy a szakítás a megoldás;)
2015. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha beleszeretünk se feltétlen lesz tökéletes. Szerintem ne rágódj ilyen hülyeségen, valószínűleg nem a nővéred az egyetlen lány akit szebbnek tart nálad, de ettől még szerethet téged.
2015. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
:D engem nemzavar,h szép. sőt,én felnézek rá. de egyetlen ember akitől elvárnám,h szépnek tartson a pasim. senki már véleménye nemizgat. mert azóta kételkedem az érzéseiben is..
2015. febr. 2. 17:24
 7/21 anonim ***** válasza:
51%

Ez a megdugnám a sógornőmet sztori, ha nem jön elő, akkor van baj a fickóval. Nyugi!

A nővéred ebben nagyobb ludas, bár lehet hogy nem volt szándékos. Azt jegyezd meg hogy nő vagy, és nőben nem bízhatsz. Majd az élet elmagyarázza, ha most nem is hiszed. (A legjobb barinőd is alád tesz, igen, igen.))

2015. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért kérdezz rá, hogy komolyan gondolta-e.
2015. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
én nemtartok senkit szebbnek nála. jó vannak olyan pasik,h hű :O. de akkor sem érhet egyik se a nyomába,mert nekem ő a tökéletes. és ha én nemvagyok az neki akkor ott baj van.nem?
2015. febr. 2. 17:25
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

na azért én is durca lennék ha ilyet szólnának kapcsolatban hogy xy jobbképűbb mint én...meg a fa*-szt!!!!

jogos kiakadás


alázd meg valahogy,kicsi a farka,béna a szexben,egy önmagáért kiállni képtelen férfinak nem nevezhető szerencsétlen mocsok,mások milyen férfiasak,kemények ő meg senki...:D


ezek után nem lesz nagy arca ;)

2015. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!