Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eljegyzési gyűrűt melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrűt melyik kézen kell hordani? 21L

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy nagyon szép és (drága..) gyűrűt de nem akarom hogy bárki is azt higyje hogy eljegyeztek stb hogy melyik kezemen hordjam?(gyűrűsön szeretném)

Mert valamelyik nap láttam egy szépet Swarovski-ban de még Pesten körülnézek

Köszönöm!:)



2017. jún. 13. 09:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg állítólag külföldön is máshogy van mint itthon stb
2017. jún. 13. 09:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Bal kézen, de ha a gyűrűnem tipikus jegygyűrű akkor nem fogják azt gondolni. Az van külföldön máshogy, hogy esküvő után is marad bal kézen, nálunk pedig a jobbon szokták házasként hordani.
2017. jún. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én eljegyzésim mindig is a bal gyűrűsujjamon volt, a karika meg a jobb gyűrűsön (bár kifogytam belőle, és a jobb középsőn van most).


Szerintem a fazonja határozza meg, egy gyűrű mitől eljegyzési, hordhatod bármelyik ujjon.

2017. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bal kéz, gyűrűsujján szokták.

30/f

2017. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. jún. 15. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!