Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Titeket ez zavarna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés

Ket eve nem szoptatok, de meg mindig van egy kis tejem.

Voltam vele orvosnal, minden rendben, genetika.

(edesanyamnak a menopauzaig volt)

Csupan par csepp, altalaban akcio elott titokban kifejem, viszont orgazmusnal kicsit szivarog...

Nagyon szegyellem... :(



2017. jún. 13. 09:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Meg egy aprosag:

a volt ferjem konkretan undorodott ettol, az uj paromnak nem merem mondani... :/

2017. jún. 13. 09:52
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Nőként válaszolva:

Nálunk ugyan még nem született meg a baba, de a kedvesem már most odáig van meg vissza, hogy oda sem fogja engedi a gyereket, ő fog helyette cicizni... :D Perverz vagy sem, neki nagyon tetszik a gondolat. Szerintem ő kifejezetten örülne neki, ha én is ilyen lennék, mint te, szeretkezés közben beindulna a dolog. :)

2017. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Par csepp sos folyadekrol van szo, nem normal anyatej (az edes)
2017. jún. 13. 10:07
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is van. A parom meg sosem vette eszre.

De szerintem nem foglalkozna vele.

Neked sem kell ekkora feneket keeiteni ennek.

2017. jún. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Engem nem zavarna.
2017. jún. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Engem konkrétan nem zavarna. A csajok fiatal korukban "szivárognak" imitt-amott, mi meg idősen, ha megéljük. Tudomásul kell venni, nem finnyáskodni alap dolgokon.

30/f

2017. jún. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kicsi sem zavarna. :)27/f
2017. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sztem mond el neki előre, lehet egyáltalán nem érdekli majd. Vagy esetleg felajánlhatod hogy melltartóban maradsz ha nagyon zavarja. Ha nem akarja akkor arra tudsz figyelni hogy törlőkendőt tartasz az ágy mellett és utána letörlöd egyből.


#2 Ez undorító, beteg férjed van....:S

2017. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Off:

Ezért nem szeretem a részleteket:

"Ferfiak! Titeket ez zavarna?

Ket eve nem szoptatok..."


Engem egyébként nem zavar, hogy két éve nem szoptam. :-))

2017. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Férfiként a női mell egy felbecsülhetetlenérték, élvezet és szimbólum.


Mikor a gyermekeim megszülettek, a legnagyobb testi-lelki élvezetek között volt, hogy néha néha kortyolhattam a forrásból, amely csecsemőkoromban engem, s apaként az én gyermekeimet táplálja.


Elválasztás után, pedig már mint erotikus élvezet jelent meg a mellből kicsorduló folyadék.....


NE SZÉGYELLD! Roppant vonzó és élvezetet adó jelenség..... :)


Lajos

2017. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!