Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a mondás, hogy "Egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a mondás, hogy "Egy férfi nem férfi 100 kiló alatt" az arra utal hogy egy férfi legyen izmosabb, erősebb alkatú ne csontsovány?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Arra utal, hogy a falu bikája egy nagy darab bunkó lehet csak. 100 kiló fölé nem zsírosan csak nagyon kevesen tudnak menni kox nélkül.
2017. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Azt jelenti, ha 70kg alatt vagy mint én, akkor egy zsák cementet kell mindig cipelned, ha férfinak akarsz látszani >.<

30/f

2017. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Nekem 80 kg-nál kezdődik egy férfi azért is, mert ők engem is másképp látnak, mint az alig 70 kg-osok.
2017. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%

Pontosan.

Nyilván nem a zsirmalac vágási súlyra értik hanem izmosan lehetőleg de 80kg izmosan is elég,de minimum 80kg-nak kell lenned,ezt nők mondták.

80 alatt a férfi nem férfi,és nem zsirban hanem izmosan.

Ettől fognak nedvesedni és visitva élvezkedni rád.

2017. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy legyen nálam erősebb és masszívabb.


Lehet 185 centi is, ha mellé 60 kiló, ez nekem nem férfias.


A párom 166 centi, de 65-70 kilós (nem kövér, de piszok sokat túrázik-mászik, így izmos a lába, meg 80 kilót simán elbír) és teljesen férfias.

Nem kell, hogy verekedjen értem, de biztonságban érzem magam mellette.

2017. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

En 181 cm Vagyok es 102 kilo illetve 20 eve testepitek , de mondhatom semmi sikerem a noknel, inkabb azt vettem eszre , hogy a belgilisztakat jobban kultivaljak mert Ram nemegyszer mondtak , hogy inkabb nar ilyeszto Vagyok es nem vonzo ferfi.

De hat amit kapok azt is adom..

2017. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6-os, nekem bejönnél, nem is kicsit :)

4-es: az előbb azért írtam, hogy min. 80 kg körül keresek pasit, mert szexben több pózt meg tudunk csinálni, konkrétabban pl. jobban meg tudom lovagolni, jobban az ölébe tudok ülni, jobban meg tudom fogni és kényeztetni szinte minden felületét :) Én sem vagyok vékony, emiatt is. Egy min. 80 kg férfi nekem még soha nem mondta, hogy fogyózzak, nem nézett ferdén egyik randin sem, sokkal elfogadóbbak, de persze én is gondozom magam.

2017. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

#6

Benned mondjuk bántóbb az, hogy nem ismered az ijesztő szó helyesírását.


Ez arra utal, hogy egyszer régen egy zsírdisznó méretű férfi, aki nem bírta elviselni, hogy így nem kell a nőknek, kitalálta ezt a marhaságot. Kb mint a csontokkal csak kutyák játszanak.

2017. jún. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Az uj helyesirasi szabalyokrol latom nem hallottal!

Miszerint az ilyen olyan ly-nnal irjuk , de az ilyeszto elso ket betuje is ly-al kezdodik igy elfogadhato ilyen formaban is.

De gondolom arrol sem hallottal, hogy az Atilla nevet megint elfogadjak igy irni mert igy a helyes es nem Attila mert ha kimondod a ket L jobban ervenyesul mint a ket TT.

2017. jún. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Igen, jól gondolod.

Nem kell szószerint venni. A legtöbb 100 kilós ember sajnos nem izomban, hanem zsírban 100 kiló, ami nem egy vonzó látvány szerintem. Az én párom 88 kg, jár a kondiba, csinálja a tömegnövelő étrendet és nagyon szép formás a teste :) Hozzá kell tenni, hogy én sem vagyok nádszál vékony. 163 centimhez társul 67 kg.

Az egyik válaszoló írta hogy egy férfi legyen min. 80 kg, annak teljesen igaza van, mert a 75-76 kg-os exem gyakran mondogatta hogy ideje diétáznom vagy sportolnom. Gondolom zavarta, hogy nekem arányaiban nézve erősebb volt a testalkatom, mint neki és így vezette le.

2017. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!