Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most akkor normális reakció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor normális reakció?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy srác, viszont azt gondoltam rola, hogy tök szegény mert nem jár "menő" cuccokba meg nincs rendes teloja. Viszont megtudtam, hogy egy tök szép családban nött fel és egyáltalán nem szegények legalábbis nálunk biztos nem.(mi se vagyunk gazdagok, átlag) Viszont ennek hatására valahogy pozitívabban állok hozzá, eddig is tetszett de most valahogy másabb, pozitívabb a szemembe.. azt viszont nem értem miért, ugyanis nem vagyok olyan lány aki gazdag pasit akar felszedni, vagy nagyok az elvárásaim.Soha senkinek nem hagyom, hogy fizessen, nem érdekel, hogy van e autója. De mégis valamiért megvaltozott s véleményem rola, kis mértékben.. érdekelne, hogy másokkal is volt e már ilyen?(nem az aranyásokra gondolok, hanem átlag férfira, nőre) ez egy tudat alatti dolog, hogy vagyunk a biztonságra? Illetve ez még a normalis nő kategoria amit írtam vagy ez elitélendő?
2017. jún. 13. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt a sok szűzkocka nagyon durván lefog majd savazni,hogy mekkora kva vagy. Valójában persze, ez nyilván így van. Menő cuccok alatt azt érted gondolom, hogy valójában stílusa se valami nagy cucc és unalmas is lehet ezáltal. Nem mondanám épp normálisnak,hogy ettől megváltozik a véleményed, hiszen a stílus az ég és föld és te pénzügyi helyzetet mondtál,de így kb. semleges. Megváltozott azt kész.
2017. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Értsd meg, hogy ez egy teljesen normális, biológiailag, társadalmilag és evolúciós szempontból is megalapozott vágy, hogy meglegyen az egzisztencia, ami képes lesz fenntartani a kölykünket és a családunkat.

Ez egy teljesen alapvető kívánság egy nő részéről.


Akkor van ezzel baj, ha csak ez dominál. Az emberi léleknek, az életnek több aspektusa is van. Ebből csak az egyik az egzisztencia. Ott van még az intelligencia, az intellektus, az érzelmi intelligencia, felelősség tudat, az önvizsgálat képessége, sőt. Ott van még a testiség is, a szép arc, szép test, az esztétikum, a vágyak találkozása, a "kémia", az intimitás.


Szóval rengeteg dolgot bele kell még számolni az egyenletbe, de ez egy teljesen legitim eleme.

Nincs a reakcióddal semmi gond.

2017. jún. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó hogy még jobban megtetszik ha takarékos, szerény, stb.


Az a fontos, hogy előtte is tetszett.

2017. jún. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a gazdagság miatt szimpatikusabb neked, hanem pont azért, mert van pénze, de mégsem rázza a rongyot.
2017. jún. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!