Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is feltűnt, hogy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is feltűnt, hogy most már a gyakoris fiúk nem a bunkó pasikra fogják sikertelenségüket hanem a gazdagokra?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen hozzászólást olvasok az utóbbi időszakban, amiben a sikertelenségüket a csóróságukkal magyarázzák és már nem azzal, hogy a lányoknak csak a bunkó férfiak kellenek.
2017. jún. 14. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kell valamibe kapaszkodni, meg kel magyarázni. Egyszerűbb mint tenni ellene.

Nekem nőként az is elég, ha látom egy férfin, hogy meg lehet vele csinálni, mert ambiciózus, kitartó.

Nem kell, hogy gazdag legyen csak legyenek céljai és majd MI együtt megcsináljuk...na ilyen egy férfi:)

2017. jún. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kell...bocsi
2017. jún. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A bunko gazdagokra...
2017. jún. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Ja, meg a nokre, akiknek a bunko gazdagok kellenek csak. :)
2017. jún. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Időközben kiderült róluk, hogy ők is bunkók, mégse kellenek a nőknek.

Viszont még mindig munkanélküli csóró lúzerek, úgyhogy akkor biztos az a baj, hogy nem milliárdos! Logikus.

2017. jún. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy mindig keresnek vmit, amire foghatják, hogy bennük nincs meg, a másikban megvan, és olyasmi, ami nem pozitívum vagy olyan, amit egy átlagember nem érhet el. Mert bunkó, mert gazdag, mert igénytelen (ilyen is volt már!), mert iszákos, mert sovány, mert kigyúrt, mert jóképű... de ő meg tökéletes, ugye
2017. jún. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az tűnt fel inkább, hogy jelentősen megszaporodtak az ilyen gyalázkodó kérdések száma mint ez is. Vajon azért, mert te magánéleted sem olyan rózsás, kedves kérdező?
2017. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A legjobb védekezés a támadás, ugye kedves utolsó? :)
2017. jún. 14. 10:27
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
8: Fejtsd már ki, mégis miért kellene védekeznem szerinted!
2017. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző: talán, mert ezek szerint te is egy igazi gyakoris lúzer vagy?
2017. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!