Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Van különbség a csókjait...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van különbség a csókjaitok között?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy nyelves csók csak buliban vagy egy kiszemelt lánnyal randin vagy ha csak egy menetre kell egy lány.. értitek remélem.

Van nőként tapasztalható különbség közte? Vagy mindegyik "ugyanolyan"?

Inkább a 20-as korosztály válasza érdekelne,de mindenki válasza fontos:)


2017. jún. 14. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez butaság. Mindenki csókol, ahogy tud. Sose gondoltam ilyenre, hogy "hm, most az egy éjszakás csókot kell elővennem". Egyedül a partnertől függ, mert úgy mond alkalmazkodtok egymáshoz.
2017. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van még a 30-50éves férfiak között is...
2017. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát a nyelvhasználat nálam hangulat kérdése, ilyen szempontból nincs esetemben különbség. Inkább a sima csókot meg az ilyen nekiesős csókot különböztetném meg. A sima nálam a szeretetem kimutatásának a része, a nekiesős meg szerintem egyértelmű :D

30/f

2017. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs, csak az összhangtól függ, mert alkalmazkodni kell egymáshoz. Volt lány akivel szinte rögtön nyelves volt, de vele olyan kémia volt, hogy az első szex után mint egy drogos, vigyorogva szédelegtem napokig, és nem hittem el, hogy az valóság, és nem egy film/mese.
2017. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a nyelvest megutàltam. Exem egyszer majdnem megfojtott igy. Addig izgi volt de azóta nem.
2017. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!