Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratsagbol szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy fiu,akivel evek ota nagyon jo baratom lettunk,mig a gimiben ismerkedtunk meg. Tenyleg mondhatom,hogy jobb,mint egy lany barat. Amugy meg nagyon helyes,aranyos,kedves fiu es tenyleg barmikor szamithatok ra barmilyen temaban.Az utobbi idoben azonban felfigyeltem ra,mint ferfira. Mindig is "tetszett" ugy mond,mert tenyleg nagyon jol nez ki es,ahogy velem banik az nagyon jo. Beleszetettem, nem tudom,hogy,hogyan vagy mikor,de megtortent es mikor a kozelemben van atolel legszivesebben sose engednem el es mikor megpuszil megcsokolnam,de felek,nem.tudom mit szolna. Sokszor dicser,hogy szep vagyok es,hogy nagyon rendes lany es mondta is,hogy kedvel,de valoszinu mint baratot.En nem tudom mit tegyek teljesen beleszerettem. Tanacstalan vagyok. Nem akarom elvesziteni,mert felek ha megtudna mit erzek odalenne a baratsagunk azt pedig nem akarom,ezert sem szoltam neki errol
2017. jún. 14. 22:56
 1/4 A kérdező kommentje:
A fiu 21,en 20!
2017. jún. 14. 22:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ő is úgy érez, mint te, azt úgy is érzed. A vallomás nem változtat semmit a dolgokon.
2017. jún. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nem akarom elvesziteni,mert felek ha megtudna mit erzek odalenne a baratsagunk azt pedig nem akarom,ezert sem szoltam neki errol"

Ha te többet érzel, mint barátság, akkor az nem barátság.


De miért is nem szeretnéd elveszíteni? Tegyük fel, hogy nemet mond:

- Ha nemet mond, keresned kell másik fiút, de a vele való kapcsoalttartásod csak akadályozni fog a párkeresésben és abban is, hogy valaki máshogy érzelmileg kötődj.

- Ha nemet mond, onnantól kezdve mindkettőtöknek baromi kényelmetlen lenne, jobb lenne feszengeni?


Melyiket szeretnéd a kettő közül, cserébe azért, hogy egy "barátság" fenn maradjon?

Lehet ő tényleg barátként kezel, de te jó ideje csak színleled a barátságot, ergo átvered. Ne haragudj, de ez egy eléggé aljas dolog.

Gondolj bele, ha te valakit barátnak tartasz, hogy esne, ha azt csak színlelné? Színlelt barátságra szükséged van, hogy elmondd, vannak "barátaim"?


Mondd el neki. Vagy összejöttök, vagy nem , de ne nézd tovább hülyének szegényt.

2017. jún. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán elveszítesz egy jó barátot,talán nyersz egy nagy szerelmet.A helyedben kockáztatnék,anélkül nincs nyereség.Inkább megbánom azt,amit megtettem,mint azt,amihez gyáva voltam! ;-)
2017. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!