Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek megesett az, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek megesett az, hogy nem éltétek ki magatokat és erre már későn jöttetek rá? Mi történt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 15. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Nem "éltem ki magam". Csak tartós kapcsolataim voltak, a harmadik a férjem, és már 15 éve nem szexeltem mással.

Nem érzem úgy, hogy ezt el kellett volna dobni, hogy minden faxba beleüljek, aztán 30 évesen vonyítsak, hogy nincs egy normális férfi, akivel családot alapíthatnék.

A szex csodálatos, mindent kipróbáltam vele, amit akartam, nem hiányzik ilyen téren semmi.

Nem lenne jobb semmivel az életem, ha több pasival feküdtem volna le. Sőt...!

2017. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem,mert már fiatalon tudtam hogy előbb ki akarom élni magam,majd csak utána gondolkozok komolyabb dolgokon.
2017. jún. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most az élés bszást jelent?
2017. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy kiélés. Ha halmozod az élvezeteket mert igényed van, hogygondolod hogy eza késztetés majd egyszer csak elmúlik? A korral meg a lehetőségek apadásával szokott csak, nem egy kapcsolattól.
2017. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon remélem, hogy nem fog eljönni ez az érzés!

Bulizás és haverok szempontjából kiéltem magam.


A párommal 20 évesen jöttem össze, ennek már 9 éve, és ő volt az első "igazi" szexuális élményem. Nem vágyok másra, és remélem ez soha nem fog megváltozni!

2017. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Attol fugg mit ertunk kiélés alatt, az hogy buliba mesz es ugy berugsz hogy nem tudsz magadrol azt en nem igazan neveznem eletnek meg szorakozasnak, sok csaja is csak annak lesz aki jol is nez ki de ha sikerul az embernek talalni egy normalisat az szerintem tobbet er mint a sok hulye liba en ezt gondolom.
2017. aug. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!