Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a fiúk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a fiúk a szemüveges lányokat?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok..és vhogy mindig hátrányban éreztem magam a többi lánnyal szemben! Őket azért jobban megnézik mégha kevésbé jó alakúak is,inkább közelednek feléjük!! Én 5 éves korom óta hordom (kontaklencse kizárva nem bírja a szemem) és örökké hordani is fogom...ez tök gáz!!
2008. okt. 16. 16:06
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy gáz. Aki a szemüveged miatt nem érdeklődik irántad, az nem is igazi férfi.
2008. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%
Nah ne márr!Ez hülyeség!A szemüveg nem gáz!Én mindig szemüveges akartam lenni,tök jó buli!És tuti nem a szemüveg miatt nem néznek meg!Biztos félénk vagy, és elbújsz ahányszor csak tudsz,csak ne vegyék észre a szemüvegedet.Ha felbátorodsz,és nagyszájú leszel akkor a szemüveg nem fog érdekelni senkit.és vannak szemüvegek amik jól néznek ki, és biztos van olyan ami jól áll neked!olyat válassz!És a szemüveged lehet több is hogy menjen a ruhádhoz.;)Divatos is látod!:DNe csúggedj cuki az a szemcsi.
2008. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Köszike..meglepett a válaszod h szemüveges akartál lenni..ez aranyos!! Lehet h a félénkségem is bezavar,nem vagyok itthonülős bulizgatunk bnőimmel és amikor ott vagyunk (nem tartom magam csúnyának túl szépnem sem) de vhogy mindig alulmaradok!! S van olyan aki mondta h zavarja...de mégis miért?? Nem tehetek róla? ha én szwemüveges fiúba szeretnék bele biztos nem zavarna!
2008. okt. 16. 16:14
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én fiú vagyok, szemüveges, az első válaszoló és én se vagyok egy bulizós típus. ha nem érzed magad jól bulizós környezetben, ne menj. Soha nem szoktam járni bulizni, és ezt el kell fogadnia a többi embernek. Az hogy nem jársz bulizni, még nem jelenti azt, hogy nem lehet barátod. Annyi más ismerkedési lehetőség van még. Én pl. azért se járok buliba, mert ott kicsi az esélye, hogy egy hozzám illőt találjak.

Hidd el, hogy nem a szemüvegen múlik.

2008. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el ez nem a szemüvegen múlik. Én is szemüveges vagyok, és szeretem, mert mindenki szerint jól áll, intelligens külsőt ad!:)

Sokan mondják, hogy olyan kis szexi titkárnő jelleget ad nekem...:)

Inkább válassz magadnak egy olyan szemüveget, ami nagyon tetszik, és hidd el abban jól fogod érezni magad. Ha jól érzed magad a bőrödben, az kihat az egész személyiségdre, és azzal meg leveszed a pasikat a lábukról!!!:)

Petranova

2008. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszoló vagyok, aki szemüveges akrt lenni.Legyl rámenösebb, ne vessz el a barátnöid között.Nevess rengeteget az sokat számít.Aki meg leszol a szemüveged miatt azt köpd szemen, é mond meg neki hogy most jöhet ö, de neki nem fog menni, mert a szemüveged megvéd;)Ne foglalkozz olyanokkal.aki olyat mond az köcsög, és gyerekes.Ha valakinek kell hordania annak kell és kész, és ha nem bírja felfogni akkor idióta.Engem nem zavar ha egy fiú szemüveges, söt nekem tetszik is.;)Nekem a fogszabályzó is bejön, az se zavar ha egy fiúnak van!:P
2008. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
köszi..gondolkodtam azon csináltatok egy másikat mert ez már túl kislányos,az arcom meg nem annyira!! Hát nagyon remélem h találok majd vkit aki el tud ettől vonatkoztatni h én szemüveget hordok!! Megnyugodtam most picit...
2008. okt. 16. 16:35
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj ha egy lány szemüveges. Nagyon is joól tud állni a lányoknak a szemüveg. Én fiú vagyok és egyáltalán nem zavar ha egy lány szemüveges.Az én barátnőm is szemüveges és mégis ő számomra a legszebb a világon.
2008. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez hulyeseg...nekem szemuveges a baratnom...
2008. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én szemüveges vagyok, de soha nem vettem észre, hogy zavarná a fiukat. Sőt mostanában divat is, nagyon jó kis kereteket lehet már venni. Cseréld le a régit, valami modern, divatos keretre/ én is épp ezt teszem/ és meg fog nőni az önbizalmad.
2008. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!