Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés során játszmázás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során játszmázás? Nálatok bevált?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy eltűntök egy napra, hogy a másik érdeklődését felkeltsétek... vagy ilyesmi. Nálatok bevált, szoktatok ilyet csinálni? Vagy van más "technikátok"? Mit gondoltok úgy általánosan ezekről a játszmákról?
2017. jún. 15. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

gusztustalan. Nincs időm, se erőm ilyesmire. Akit ezen kapok, az lapát! Játszmázzon a jó édes ... jával.


28f

2017. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

#1

+1

2017. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy nagyon jó kérdés, sokszor tapasztaltam én is. Határozottan állítom, hogy ez a nagyon tapasztalatlan és érzelmeket viszonozni képtelen srácoknál láttam.
2017. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam már ilyet, hogy a srác eltünt ismerkedéskor. Engem nagyon idegesített de sajnos hatásos volt.
2017. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Minek? Komoly kapcsolatot akarok, nem színészkedést. Akin játszmázást látom, az repül.

22/L

2017. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Ezek inkább ösztönösen kellene, hogy jöjjenek (pl. férfiként nem vagy mindig elérhető - hiszen van egy saját, izgalmas életed és nem ugrasz az első füttyre). Eleinte lehet tudatosan is csinálni, hogy hozzászoktasd magad (főleg, ha előtte egy kiszámítható, uncsi jófiú voltál, aki minden kétszavas üzenetre lelkesen írt egy kisebb regényt válaszul a nőnek), de könnyű átesni a ló túloldalára.
2017. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
+1 az elsőnek
2017. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nalam nem jonne be. Felnott ember vagyok, nem taknyos gyerek. Ha valaki beprobalna, nalam ott vege lenne. En pedig szinten nem jatszom/jatszottam ilyet.
2017. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem szorultam ilyesmire, így nem.
2017. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nalam nem jatszma ha egy napig nem vagyok elerheto ...

Kell a lelki nyugalmam miatt

Es az is h a pasi ne masszon belem ne legyen feltekeny ne korlatozzon ...

2017. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!