Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a csajok a pénzre mennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csajok a pénzre mennek miért nem informatikusokat meg gépész és villamosmérnököket keresnek egyetemen, vagy a budai villáknál gazdagokat, vagy járnak el Bécsbe bulizni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 22:20
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Én egyetemre járok és nem ismerek egy csajt sem, akinek 40-es a csávója. Általában a csajok a pénztelen 20 körüli szépfiúkkal jönnek össze, vannak akik a Hökösökkel, meg van aki a középiskolai csávójával van még mindig, és több olyan csávót láttam, akinek van kocsija, de nincs barátnője.
2017. jún. 16. 23:37
 12/20 anonim ***** válasza:

Lehet h nem is akar barátnőt, mert nincs rá igénye.

Csak felszed pár csajt innen-onnan, megdugja őket aztán otthagyja.

2017. jún. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hát de ez hogy a pénzre mennek akkor eléggé kamu, mert akkor nem 20 éves szépfiúkkal járnának pl. az egyetemista csajok sem, hanem egyfolytában 40-50-60 éves csávókkal lenne tele az összes egyetemi buli, meg ők várnák a csajokat óra után a folyosón vagy az épület előtt, nem?
2017. jún. 16. 23:54
 14/20 anonim ***** válasza:
Ó hát ahhoz hogy a pénzét költsék, nem kell a sugar daddyjüknek is ott lenni ;) Gondolom miután vége a bulinak, hazamennek, és másnap találkoznak a sugar daddyvel. Ha ő is ottlenne, nem tudnának flörtölgetni a velük egykorúakkal, esetleg az eltartójuk bepöccenne hogy a csaj rajta kívül mást is szeret, és hát nemjó ötlet levágni az aranytojást tojó tyúkot...
2017. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%
Egyrészt keresnek informatikusokat és villamosmérnököket, csak te nem tudsz róla, mert nem a Pistike orra előtt zajlanak a dolgok. Másrészt szerintem keresgélnek azok budai sznob szórakozóhelyeken gazdagokat, valamint külföldi pasikat is sokan keresnek. Ha megnézed, Budapesten ha benyögi valaki, hogy osztrák, már bekerült az esélyes férfiak kategóriájába.
2017. jún. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hát igen hiszem ha látom, ilyen erővel akkor ti bzik vagytok, mert amikor vége a sulinak/munkának találkoztok egy meleg bácsival, úgy h senki sem látja. :)
2017. jún. 17. 00:32
 17/20 anonim ***** válasza:

Otthon? Hmmm, párom öt évet lehúzott otthon infósként, és 190 volt a fizuja - miért? Mert 200 ezer felett már máshogy kellett volna adózniuk utána, így nem kapta meg ezt az összeget.


El is jött villámgyorsan külföldre, itt havi kétmillának megfelelő összeget kap.


Aki a pénzre megy, az külföldi pasival jön össze, mert ők - magyar viszonylatban - valóban gazdagok.

2017. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, végig sem olvastam. Nos elfelejtesz valamit: sok nőnek nem azért fontos az érettebb férfi mert pénze van, hanem mert érettebb. 25 voltam amikor összejöttem az első pasimmal aki a férjem is lett. Ő akkor volt 32. Nekem már volt egy lakásom és diplomám, ő egy építkezésen dolgozott, nem volt érettségije, s mindössze egy 10 éves autóval rendelkezett.


A válásom után egy nálam 12 évvel idősebb pasival jöttem össze. Jó állásom van, 2 lakásom, egyedül eltartom magam és a gyerekemet. Egyszerűen szeretem az idősebb pasikat, és nem azért amijük van. Na, kérdező, erre varrjál gombot.

2017. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Neki volt autója, neked lakásod értem én. Az érettebb azt jelenti hogy akar gyereket? A pénz miatti veszekedés gyakori válóok, lehet ezért keresik a golddiggerek a gazdagokat. A diplomák között óriási különbségek vannak, nem mindegy hogy bölcsész vagy programozó informatikus, és hogy az építő külföldön vagy Mo-n dolgozik-e. Meg bocs de nem úgy van, hogy az igazán pénzes pasikat inkább a bombázó csajok vadásszák, nem azok akiknek 25 évesen van első pasijuk?
2017. jún. 17. 14:04
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy nem udvarolt senki a 25 év alatt, hanem, hogy nem jártam senkivel, mert nem érdekeltek a pasik. Vallásos voltam, más volt az értékrendem. Ennyire egyszerű. Ettől még a tény tény marad: az idősebb pasikat szerettem mindig is, most is. Pedig rendre bepróbálkoznak nálam fiatalok. És most már vallásos sem vagyok, meg házas sem.


Olyan undorító amikor valaki azt hiszi, azért kell egy nőnek 10 évvel idősebb pasi mert a pénzre utazik...azon kívül bocs a kérdéseben nem írtad, hogy csak a ribikre vonatkozik,akkor értelmes nőként nem is válaszoltam volna. Tudod a csaj az nem egyenlő a pláza cicákkal, de én kérek elnézést.

2017. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!