Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a csajok a pénzre mennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csajok a pénzre mennek miért nem informatikusokat meg gépész és villamosmérnököket keresnek egyetemen, vagy a budai villáknál gazdagokat, vagy járnak el Bécsbe bulizni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 22:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2017. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így elméletben jó gondolat, de a valóság az, hogy a tanult férfiak hosszú távon nem szeretik a műveletlen nőket.
2017. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
#1: Azt a kérdést én írtam ki és a kettőnek nincs sok köze egymáshoz. :D Amúgy kedves kérdező a kérdésedre a válasz: Először is azért nem vadásznak a csajok a mérnökhallgatókra, mert egyrészt egyetemistaként a nagy többségének még semmi vagyona sincs és a jelentős részük az évek során ráadásul ki is hullik. Másrészt pályakezdőként sem fognak annyit keresni, ami annyira imponáló lenne, hogy a nők kifejezetten rájuk vadásszanak. Ha golddigger egyetemista csajokról van szó, ezerszer inkább a gtk-s gazdálkodás és menedzsment vagy egyéb közgáz szakos hallgatók között mozgolódnak (pl. egyetemi bulik). Mert közöttük jóval nagyobb arányban vannak apuci kicsi szépfiúi, akik már az egyetemre is AMG Mercivel járnak be, míg a legtöbb mérnökhallgató önerőből építi fel a karrierjét nagy szenvedések árán, amit akár a külseje is reprezentálhat (leharcolt, kopaszodó, mélynövésű nerd kocka pasik). Összességében a közgáz képzéseken több a gazdag és helyes/vonzó pasi. A mondat második felét viszont nem tudom hova tenni. A budai villáknál mégis, hogy a fenébe tudnának leakasztani egy gazdag pasit? Leülnek a kovácsoltvas kerítés tövébe és várják míg kijön a gazdag pasi csekkolni a postaládát? :D A pénzre hajtó csajok pedig eddig is eljártak gazdag helyekre bulizni, pl. Bécsbe vagy Bp.-re. Nem tudom, honnan veszed, hogy nem így van. Persze ahhoz is szükséges egy szexis kinézet (ami nem minden pénzéhes csajra jellemző), mert a sugardaddy-k is csak a dögös és szép csajokat fogják "felkarolni".
2017. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát de a férfiaknak a felmérések alapján szinte mindegy mivel foglalkozik a nő ha fiatal és szép, a nőket érdekli sokkal jobban a foglalkozás, akkor miért nem vadásszák a végzős jól fizető szakosokat, vagy a külföldieket, nem?
2017. jún. 16. 22:52
 5/20 A kérdező kommentje:

És mi értelme egy Corvinuson golddiggerkedni, amikor

1. diákhitelből és suli melletti munkákból van úgyis sokaknak meg a tandíja és nem gazdagok.

2. általános orvosi karon is több, mint háromszor ennyi, több mint egy millió a tandíj félévente és több a vagyonos és külföldi arc.

3. végzősöknek is kb 180 a kezdő fizetése, talán felannyi, mint egy informatikusé?

4. Bécsben kb háromszor annyit keresnek az informatikusok és a közgazdászok is?

5. Az idősebb csávóknak több a vagyonuk, mint az végzős frissen állásba került egyetemistáknak.


Hát a budai villáknál gondolom ugyanúgy lehet pasizni, mint máshol, kérsz valami ürügysegítséget, aztán ha nem ajánl fel valamit utána mert töketlen, akkor elkéred a fb-jét vagy elhívod h egy italt megihatnátok.

Én Bécsben discoban egy magyar csajjal sem találkoztam, se Bp-n olyannal, akinek szóbajött volna, hogy menjenek Bécsbe bulizni. Bp-n vannak külföldi eventeken külföldiek, max arra.

2017. jún. 16. 23:09
 6/20 anonim ***** válasza:
Honnét veszed, hogy NEM keresik őket? Dehogyisnem! A pénzes fószerokra mindig van kereslet, ők járnak az úgynevezett "elit" helyekre szórakozni, és mindig fel is szednek pipiket.
2017. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A legrosszabb ***** válasza:
Haha, miért is keresnének az egyetemen egy huszonéves diákmelós pubifiút, amikor a 35-40 éves diplomás pasasok már megteremtették maguknak azt az egzisztenciát, ami egy huszonéves nő szemében vonzó. Szerinted miért van rengeteg huszonéves (egyetemista) csajnak 40-es faszija? Mert önerőből egyik se tudna felkapaszkodni, mindig kell nekik egy amolyan befolyásos vállalkozó "pótapuka", akinek néha még szét is tehetik a lábukat. Szánom a nőket.
2017. jún. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Azért, mert a 18-23 éves csajoknak is a 18-34 körüli csávók a vonzók, idősebbek csak akkor ha van autója vagy sok pénze a vénembernek, meg kb az összes ismerőse qurvának nézi és kiközösíti, ha 40-es csávóval látják, nem?
2017. jún. 16. 23:23
 9/20 A kérdező kommentje:
Hogy nem hányják el magukat egy 20 éves csajnak a szülei, testvérei ha egy kb 45 éves tehetős csávóval látják? :)
2017. jún. 16. 23:25
 10/20 anonim ***** válasza:
Diákmelós pubifiút max. szexre, dugópajtinak, de ha van egy negyvenes sugar daddy aki ellátja pénzzel, akkor hozzá fog kötődni jobban. Hát legyenek boldogok :DDD
2017. jún. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!