Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10.-es vagyok, tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10.-es vagyok, tetszik egy 12.-es csaj, lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hátha csak ezen a 2éven múlik,perszeeeee!

Mamám 64,papám 61:D

ÉS fiatalon jöttekössze..

Szal sztem perszeee h wan:D

Szorítook:))

2008. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Persze hogy lehet! Nővéremék között 2,5év van. (persze a fiú a fiatalabb). És a fiú 9-es volt a lány 11-es mikor összejöttek... Szóval hajrá!
2008. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Esélyed persze, hogy lehet. Vigyázz rá, hogyha észreveszed a visszajelzéseit, akkor el ne veszítsd azt az esélyt :)

Egyébként én 11-es lány vagyok, csak ez egy más rendszer szerinti osztály, így a fiú, aki nekem tetszik, 2 évfolyammal fiatalabb :) Úgyhogy kábé ugyanott vagyunk. Viszont előnyösen alakulgat valami, úgyhogy egyáltalán nem lehetetlen. A lány jelzéseiből sokmindent leszűrhetsz :)

2008. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, de pl.: milyen jelzések?
2008. okt. 16. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Non-verbális jelek. Ha nem beszéltek :)

Pld. sokat szemeztek, és nem csak futólag találkozik a tekintetetek a folyosón. Ha ez megvan, akkor mosolyoghatsz, ha visszamosolyog vagy szerényen lesüti a szemét, akkor már a jó úton haladsz :) Biztos lesz valami program, ami kapcsán később beszélhettek is, mondjuk szalagavató, vagy iskolabulik.

Csak figyeld, hogyan viszonyul hozzád :)

2008. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont így van az osztálytársamnál, és a barátnőjénél...szóval lehet.
2008. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg pont fordított helyzetben vagyok. Én 12 vagyok és egy 10es fiú tetszik nagyon. Neked is szurkolok, hogy összejöjjön a dolog. Próbálkozz be nála. Sok vesztenivalód szerintem nincs.
2008. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá. Ne félj tőle.
2008. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!