Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy jó csaj és szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy jó csaj és szeretnék neki egy emailt küldeni, aminek elég diszkrétnek kéne lennie, hogy megtudjam van-e esélyem nála! Valaki segít egy ilyet megfogalmazni? (14 éves fiú vok)

Figyelt kérdés
Bejön egy csaj, lehet hogy neki is én, de nem merem leszólitani. Az egyetlen lehetőségem egy emailben van, de nem tom mit írjak neki! Meg hát attól is tartok hogy mivan hogy ha neki nem jövök be!
2011. jún. 8. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Össze kell szedned a bátorságodat, és élőben próbálkozni.
2011. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és tudom, hogy mit szeretnek a lányok.Szerintem sokkal több esélyed lenne, ha szóban kérdeznéd meg...Elhiszem, hogy félsz, de szedd össze a bátorságod!!!
2011. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lili02143 ***** válasza:
menj oda hozzá élöben (ha barátnökel van hívd félre) és kérd meg hogy menjenj el veled valahová akár barátilag is és célozgass dolgokra pl:dicsérd meg a ruháját a ( a lányok ez mindig szeretik) néz a szemébe mélyen és érj hozzá véletlenül mesélj neki egy fa viccet és ha lány nevet rajta akkor biztos bejösz neki és kérdezd hogy van e barátja (ez ö ugy fogja érteni hogy te lehetnél az ) és hogy ha ezeket mind megcsináltad akkor csókold meg és utána már minden simán fog menni. próbáld meg mert ha nem csinálsz semmit soha nem fogsz vele öszejönni , de ha megpróbálod akkor 2 eséjes a dolog de ha nem sikerül akkor sincsen semmi mert ugyan ott vagy ahonnan kezted .15/L
2011. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!