Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tényleg ez lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg ez lenne az ideális test alkat számotokra? Férfiakon.

Figyelt kérdés

Nem olyan régen olvastam és kerdeztem meg lányokat hogy ez tényleg igy van .

Ezek nektek mennyire jőn be és melyik az ami , nektek kell hogy legyen egy férfin .

Széles váll/mellkas

Keskeny csipő

Erős kar ( eres kéz ) ezt nem tudtam hova rakni mikor olvastam és kérdeztem embereket de azt mondták hogy szexi az eres kar.

Lapos akár kockás has.

Erős vádli

Széles hát.

Kemény fenék.


Most nem raknám bele az arcot és a személyiséget, mert az előbbit nem lehett változtatni az útobi meg ugy is később derűl ki.

Kőszi előre is , 27/f


2017. jún. 17. 12:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem feltétlenül :D az arc sokkal jobban számít :)
2017. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
az izmos has annyira nem érdekel, de a többi tényleg vonzó.
2017. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
ja meg a magasságot kihagytad :)
2017. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A szeles hat nekem nem jon be es az eres kez sem, utobbit maximum elviselem. A tobbi oke, de igazabol a vekony alkat szokott tetszeni, minimalis izommal. (Tehat ne ugy nezzen ki mint aki ehezik es sorvad el.)
2017. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%

Nekem az arc számít.

Ugyanis az alapján tudom eldönteni, hogy szimpatikus vagy antipatikus valaki, és ha az utóbbi, akkor lehet akármilyen jó teste, nem fogom vonzónak tartani.


21/L

2017. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Sokkal régebben találtam ezt a képet itt az oldalon , itt kb minden meg van a srácnak amitt le irtam. De ahogy emlékszem ő is gondokal küzkődik , par kapcsolatok terén.

Gondolom arcal lesz/van gond , mert itt mindenki azt mondta hogy az az alap .


[link]

2017. jún. 17. 13:20
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet jól néz ki, de amúgy egy gyökér. :D
2017. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

Mindenkinek más az ideál. Könyörgöm fogjátok fel!

Lehet, hogy a Gizinek az ideálja a Pisti teste, de a Katikának már lehet, hogy a Misié.

2017. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Jaaaaj nekem ez mar tul sok izom. Nekem is inkabb a vekony, atlagos testalkat jon be. Nem szeretem amikor egy ferfin olyan keves zsir van mint a kepen lathato ferfin. Az en izlesem nem trendi, tudom. Nekem az olyan test jon be mint a fiatal Han Soloe. Az erektol felek, a kockahas is mar sok nekem, a tobbi az johet. Az izmos feneket szeretem, keves a jo ferfifenek. :)
2017. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

6#

Annak a srácnak biztos nem a teste miatt van problémája.

Szerintem egy tahó lehet.

2017. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!