Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tényleg ez lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg ez lenne az ideális test alkat számotokra? Férfiakon.

Figyelt kérdés

Nem olyan régen olvastam és kerdeztem meg lányokat hogy ez tényleg igy van .

Ezek nektek mennyire jőn be és melyik az ami , nektek kell hogy legyen egy férfin .

Széles váll/mellkas

Keskeny csipő

Erős kar ( eres kéz ) ezt nem tudtam hova rakni mikor olvastam és kérdeztem embereket de azt mondták hogy szexi az eres kar.

Lapos akár kockás has.

Erős vádli

Széles hát.

Kemény fenék.


Most nem raknám bele az arcot és a személyiséget, mert az előbbit nem lehett változtatni az útobi meg ugy is később derűl ki.

Kőszi előre is , 27/f


2017. jún. 17. 12:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Én teljesen jol tudom hogy mindenkinek mas és más . Pusztán random emberek véleményére voltam és vagyok kiváncsi.
2017. jún. 17. 13:28
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A szőrös mellkas kimaradt,de ez az a testalkat,amit a legtöbben megnéznek. Viszont az arc nekem is többet nyom a latba.Ha az nem tetszik,akkor onnantól kezdve nekem mindegy,milyen a teste.


23/N

2017. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Kőszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat.

És akkor a jelek szerint , ha nem kaptál helyes pofit az élettől akkor mindegy hogy milyen a test.

Ha bár ez ugye forditva is igy van , igy nem lepődtem meg .

2017. jún. 17. 13:46
 14/20 anonim ***** válasza:

A képen valóban jó a srác teste, vonzó. Viszont hiába néz ki jól, tegyük fel hogy helyes is, ha a személyisége nem nyerő akkor felejtős.

Viszont ha ad a testére, kellemes személyisége van akkor nyilván nem lesz ejtve mert nem annyira helyes.

Szerintem :)

19/l

2017. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nálam is az arc a döntő, ha valakinek nem tetszik az arcra, akkor aztán mindegy milyen a teste. Ellenkező esetben is igaz, ha tetszik az arca, akkor mindegy milyen a teste. Na jó, nálam kisebb azért ne legyen. :) És jobban kedvelem a nagydarab pasikat, akiken van husi, izmokhoz hozzábújni számomra kényelmetlen. A barátom elég nagydarab, korábban amerikai focizott, na az ő testalkata nekem az ideális. Erős, mégsem türemkednek ki mindenhol izmok. :)
2017. jún. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ez a srác már túl sok, nem bejövős, túl szálkás, de a leírásod egyébként nagyjából stimmel. Ami nagyon vonzó, az a széles váll, vastagabb kar, vékony csípő. Ahogy már valaki említette, kimaradt a szőrös mellkas, meg úgy általában egy férfi legyen (ápoltan) szőrös.
2017. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%
A men’s physik kategóriában szoktak indulni az úgymond ideálisnak tartott felépítésű pasik.És sokuk az arc dolgot is megoldja,mert akinek a természet nem adott oda arányokat a plasztikai sebész megcsinálja a krumpli orrból a vékonyat,a késpenge szájból a húsosabbat és a csapott állból a határozottat.Az ilyen beavatkozások szinte fillérek egy jó minőségű szilikon cicihez képest.
2017. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Egyetértek szerintem ez az a testalkat amit általában bírnak a csajok. Az eres kézen mit nem lehet érteni? Ha valaki szálkás és izmos erős keze van akkor azon jól látszanak az erek amik szerintem esztétikailag is sokat dobnák másrészt erőt sugároznak. Nekem is tiszta eres és ez kb egy éve lett divat azelőtt senkit nem érdekelt azóta már (bár inkább tini csajok) egy halom csaj áradozott róla, hogy bejön nekik.


Én még hozzátennék olyanokat, hogy a legtöbb esetben a nőknek a természetesség jön be tehát nem extrém szálkás vagy kigyúrt alkatra kell gondolni, pl ha valaki arányosan férfias felépítésű, széles hát/vállak, erős karok akkor az is tetszik nekik hiába nem kockahasú meg szálkás.


Amúgy bírom, hogy odaírtad hogy nem rakod oda az arcot és a személyiséget erre persze majdnem mindenki egyből ezzel jött :D

2017. jún. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem ez az udeálom igen, amit leírtál. Más szóba sem jöhet.. Hisz ha en sportolok es teszek maga mert , akkor a pasi is tegyen mar magáért . Es egy izmos pasi, igy néz ki amit körül írtál
2017. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Szerintem is az az ideális ha egy kapcsolatba ugyan az a hobbi, igy sportra értem . És teljesen jogos amitt elvársz.

Egy kondis mellé kondis kell, más elett stilus kevés embertolerálja , ami ezzel jár.

2017. jún. 28. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!