Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen az ideális lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen az ideális lány? Pontosan hogy képzeled el?

Figyelt kérdés
A lehető legrészletesebb leírásokat várom, alkat, jellem, arc, stílus stb. :)
2010. máj. 19. 09:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
az ideális nő csak egy punci XD
2010. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen szép, nem divatmajom, vékony;

Okos, nem nagyképű, nem a viván művelődött

22f

2010. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Én azt totálisan megértem, hogy a legtöbb válaszadó a szexualitás topic miatt néz be ebbe a témakörbe, de van előtte egy másik szó, a szerelem is... ;)

Amit nem láttam még sokat, hogy kinek milyen stílus jön be? Gondolom ez attól is függ, hogy te milyen stílusú vagy, de erre most nem vagyok kíváncsi. (Meg a korra sem, különösebben, bár tudom, ebben a témakörben már szinte kötelesség megadni. :P)

2010. máj. 19. 12:07
 14/18 anonim ***** válasza:
dnb, alternative zenei irányzatok ruhái
2010. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem igazábol az a fontos h legyen átlagos, normális lány, ne akarjon mindig a középpontban állni, az sem baj ha inkább visszahuzodobb és nem rugik be minden hétvégén vmelyik kocsmában.. ja és érezzem mellette azt h fontos vagyok neki!
2010. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Legyen egy picit vad, ne görcsöljön annyit a külsején de azért legyen ápolt (fürdés, epilálás, szép haj, egy kevés jól eltalált smink, ízléses ruhák). Ha lehet ne legyen nagyon sértődékeny meg érzelmileg labilis. Ne legyen buta, ha együtt megyünk valahova ne égessen le, lehessen vele komolyan beszélgetni.

Legyen jó segge és érdekes arca, szeresse a szexet és legyen kreatív ilyen téren.

2010. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

1.szeressen

nekem kissé barna de nem rajosan, nem az a féle ami már majdnem a bőrrák határán van..

-nem anorexiásan vékony,

-ne legyen narancsbőre,

-feneke legyen mint egy 10 évesé:D

-sportoljon valamit,

-szeresse az alkoholt de csak alkalmanként:D

-legyen láthatósági mellénye amit felvesz akkor is ha józan

-ne cigizzen, valószínűleg akkor énis leszoknék

-legyen benne minden hülyeségben, de azért néha komoly is legyen

-szeressen túrázni

-ne legyen hormonzavaros(férfiakat megszégyenlítő testí szörzet )

-igényes

-ápolt

-IQ liag kb velem egyszintű

-kiss mell kb 1,5 marokoknyi

-feneke legyen olyan mint az enyém:D (ne feka segge legyen)

-tőlem lakjon kb 2km-re

-természetesen nézzen ki, ne legyen pláza cica

-sex terén engedjen mindent, és csináljon mindent amit szeretnék.

-ha pénzt kell kérni akkor kérjen

-előttem lévő hozzámszólónak is igaza van, nem rossz pont ha van egy kocsmájuk


kíváncsi vagyok am ,hogy-hogy nézel ki !

2010. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Húú, ez nagyon megdöbbentő nekem, hogy az epilálás ennyire fontos a fiúknak! Nem mintha én Jeti szinten mozognék, meg hónalj kutyusokat nevelgetnék mindenütt... De azért nem is epilálok 2-3 naponta. A baba popsi mértékű simaságért a legtöbb lánynak 3-4 naponta kéne, és elég sokan csinálják is, de én a heti egyre is épp hogy tudok időt keríteni.

Sötét barna igényes (!) raszta hajam van, hátközépig érő, sötét a szemem, az arcom portréra érdemes szépségű, az alkatom nem katasztrofális, de nem is egy álom. Van egy kis pocakom, kicsit nagy a fenekem, de jól öltözködöm, így nem szembetűnő. Képet nem rakok fel, mert úgy sejtem vannak itt ismerőseim. Pontosabban rossz akaróim. :P

2010. máj. 22. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!