Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félnek egy igazi kapcsolattól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félnek egy igazi kapcsolattól, miért?

Figyelt kérdés

Több ilyen embert ismerek, férfit és nőt is. Panaszkodnak, hogy nincs senki, aki szeresse őket. Ismerkednek, elég hamar szex is van, aztán ha a másik fél továbbáll vagy megcsalja őket, akkor szomorkodnak. Aztán jön a következő.


De azt látom, hogy mélyebb érdeklődés esetén inkább megfutamodnak vagy nem tudják kezelni.

Panaszkodott nekem már erről idősebb, fiatalabb, férfi, nő, heteró, meleg egyaránt, hogy ha megszereti valaki, begörcsöl vagy nem érdekli, de közben jó lenne, ha tényleg figyelne rá valaki.


Nem tudok tanácsot adni ezeknek az embereknek, mert én eleve nem tudom elképzelni, hogy ismerkedés nélkül lefeküdjek valakivel vagy "barátság extrákkal"-t működtessek.

Meg nem igazán értem a dolog okait, ugyanis elmondják, hogy nem tudnak feloldódni egy kapcsolatban, közben elég sok szexkalandot begyűjtöttek. Nem akarom azt mondani ezeknek a barátoknak/ismerősöknek, hogy felszínesnek tartom őket, mert nekem kívülről úgy tűnik, de jó lenne megérteni, miért élnek így.


2017. jún. 18. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig felszínesek, mint a gúla. Figyi, nyilván valamilyen belső traumájuk van, ami miatt nem mernek senkit közel engedni magukhoz, viszont vágynak a közelségre. Éppen ezért merül ki az egész a szexben. De ez édeskevés, maguk is rájönnek, csak nem tudják feloldani a blokkot a lelkükben. Vagy csak szimplán hazudnak maguknak is, hogy ők komolyra vágynak, megfelelve a környezetüknek, miközben valójában vajhmi közük sincs ehhez a törekvéshez. 29F
2017. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
'felszínesek, mint a gúla' - azóta is ezen röhögök magamban.
2017. jún. 20. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!