Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek egy igazi kapcsolattól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek egy igazi kapcsolattól? H azt mondja szeret miért érzem nyomasztónak? Pedig úgy érzem én is Szeretem!

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel szoktunk msn-ezni.Azt hiszem járunk is.Amikor azt szeret én is rögötn írtam rá:Én is.De valahogy olyan nyomasztónak éreztem,hogy járunk meg,hogy \'szerelmesek" vagyunk.Tudom,hogy ő most nagyon szeret és nem érti hova tűntem én viszont nem merek vele beszélni.Miért nem vagyok képes egy igazi kapcsolattra?Már máskor volt velem így ha egy fiú meg én közelebb kerültünk egymáshoz.Most egyre jobban nyomaszt.hogy járunk.Akkor szakítsak vele.De nem akarom megbántani.Mert barátként bírom csak azt nem ha, sziveket küld vagy azt írja,hogy szeretlek.Miért nem tudom szeretni?
2009. aug. 25. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én mindig menekülök a kötöttségek elől, rosszul érzem magam, ha birtokolnak, fognak. Nem vagyok egy nagy pasizós, sosem volt komoly kapcsolatom (még), de nem is akarom, mert nekem hatalmas tér kell. Szükségem van megértésre, védelemre, szeretetre, de ez ritka... :/ Kell, hogy egyedül lehessek, magamban, vagy a barátokkal, akik hasonlóak hozzám.... :S Félek, nem akarom, hogy kisajátítsanak, és az igazság az, hogy félek, nem akarok pofára esni. :X Nem merek kötődni senkihez, nem akarom akkor majd elhagyni soha. :X :S

16/L

2009. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is ugyanígy érzek:s

MEgőrülök,ha arra gondolok,hogy csak az övé vagyok és hogyha beleélem magam milyen nagyon pofára eshetek de megbántani sem akarom.Nem tudom mit tegyek...:S:S

2009. aug. 25. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!