Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik szex nélküli kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szex nélküli kapcsolat huszas éveikben járó fiú és lány között?

Figyelt kérdés
Mielőtt még valaki felveté, nem vagyok meleg (fiúként), de úgy érzem, hogy most inkább egy lelkitárs félére vágyom, mint féktelen alkalmizásra. Sajnos rég óta szingli vagyok, ezért a környezetemben lévő emberek szerint automatikusan meleg. (vidéki vagyok)
2017. jún. 18. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Léteznek aszexuális emberek.
2017. jún. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, lehet ilyen, de nem hiszem, hogy gyakori lenne. Olyan lehet, hogy a lelki összhang olyan erős, hogy a kapcsolatban ez a rész domborodik ki, nem a testiség. Szóval azért itt is van szex biztosan, de messze nincs a kulcsfontosságú tényezők között. Szerintem amúgy ha lelkileg nagyon közel kerülsz valakihez, akkor azt idővel automatikusan kívánni is fogod szexuálisan. Amikor azt érzi az ember, hogy "szinte egyek vagyunk", akkor azért olykor testileg is jó összeforrni:)
2017. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló kapcsolatom. Egy idő után hiányzott az intimitás. A partneremnek meg meg sem fordult a fejeben, hogy ez fontos része egy párkapcsolatnak. Amiről te beszélsz, az egy jó barátság. Viszont ne nevezd párkapcsolatnak, ha nincs intimitás.
2017. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
persze. Normális körökben ezt a kapcsolatfajtát barátságnak nevezik.
2017. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, létezik!
2017. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!