Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csúnya dolog lenne ráhajtani 1 már eljegyzett lányra?

Figyelt kérdés

ő volt az első szerelmem és én is neki de csak 1 nagyon rövid ideig voltunk együtt réges-régen

utána évekig nem is beszéltünk

viszont mostanában ismét egyre közelebbi a kapcsolatunk

nagy többségben telefonon tartjuk a kapcsolatot ő szokott hívni mikor éppen nincs a vőlegényével

azt mondja h szereti őt de nincs minden rendben köztük h miért nincs azt nem akarta elmondani (közös ismerőstől úgy hallottam h megverte)

egyre erősebben érzem h kell nekem ez a lány

de egyszerűen így nem merek lépni h ott a vőlegénye azt sem tudom h egyáltalán otthagyná-e értem és azt sem akarom h megint ne beszéljünk

szerintetek próbálkozzak vagy inkább hagyjam a dolgot?

23/F



2013. febr. 20. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Oké, el sem olvasom. Szerinted? A jövőbeli férje is szereti, hiszen eljegyezte és ő i szereti a barátját, hiszen igent mondott. Hagy a dolgot! Ne tegyél tönkre két embert!
2013. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális esetben nem szép dolog, de ha ő keres akkor nem biztos hogy nagy gond lenne, kérdezd meg tőle nem lenne -e kedve meginni veled egy kávét és beszélgetnétek és akkor lehet hogy többet megtudnál! És akkor nem hajtottál rá csak tettél felé egy kedves gesztust!
2013. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
akire rá lehet hajtani, arra lehet. ha nem te, akkor más fog. egyszer élsz, minek izélsz?
2013. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés :/ Saját tapasztalat alapján eddig soha nem sikerült elszakítanom lányt a barátjától, pedig néhányszor már próbálkoztam. Nem feltétlenül fair dolog, de ha érződik hogy nincs minden rendben akkor szerintem meg lehet próbálni. Könnyen lehet hogy élete legrosszabb döntésétől mentenéd meg vele.

Az ember hajlamos ülni a szarban, főleg ha már eljegyzésre került a sor, mert nem mer kiszállni, beletörődik hogy ez jutott az életben neki és ennyi. Lehet hogy pont azt a lökést adhatnád meg a lánynak amire szüksége van. Persze soha nem szabad nagy lelkesedéssel nekiállni az ilyen akcióknak mert mégiscsak van barátja, semmi nem garantálja hogy otthagyja érted. Viszont ha tisztában vagy a lehetőségeiddel, és ennek ellenére vállalod a rizikót, szerintem próbáld meg !

2013. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, ha ő keres folyamatosan, akkor nem biztos hogy reménytelen. Állj mellette láthatatlanul, de konkrétan ne utalj arra, mit szeretnél, max célozgass, amit elüthetsz poénként, ha furán érintené a dolog.

Nem gondolom, hogy olyan komoly gond lehet közöttük egyébként, ha a gyűrűjét még mindig az ujján hordja.

2013. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mondanám, h legyél te a hős, és mentsd meg a csajt.. de a való életben ez nem igy működik.. ő meg ha ilyen hülye, h olyannal van, aki megveri, akkor meg is érdemli, most erre mit lehet mondani, de komolyan????
2013. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lenne csúnya dolog. Olyan lányra is ráhajthatsz, aki házas. Normál esetben úgyis nemet mond, ha meg igent, akkor az a kapcsolat/eljegyzés/házasság olyan is.


Egyébként velem is ezt csinálta a párom. Nem volt már jó a kapcsolatunk az exemmel, kb. egy éve, de nem léptem. Akkor már olyan régóta voltunk együtt, hogy nem tudtam elképzelni nélküle az életem.

Aztán a párom, aki régi ismerős, megkeresett, elkezdtünk eleinte csak chatelni, aztán találkoztunk, és nagyjából már akkor tudtam, hogy otthagyom az exem.

Életem legjobb döntése volt! Nem lehetek elég hálás érte, hogy elszakított tőle!

2013. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!