Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert "szeretnek" belem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert "szeretnek" belem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 eves lany vagyok es tenyleg semmi extra, teljesen atlag. Alapjaban veve konnyen megtalalom a kozos hangot az emberekkel, kozvetlen vagyok. Nem mondanam, hogy inkabb a fiuk tarsasagaban erzem jol magam, mert vannak nagyon jo baratnoim is. Lassan egy eve lett vege az elso kapcsolatomnak, azota nem volt kozom fiukhoz. Sokat jarok ideoda baratokkal, bulizni, tancolni. De nem az en vilagom a bulikban ismerkedes, tehat meg egy-egy csok se szokott elcsattani. Gyakran talalkozom uj arcokkal, legtobbszor barati tarsasagon keresztul ismerek meg uj embereket. Nagyon jol indul minden, altalaban megkedvelem hamar az illetot ha sokat log a tarsasagban, de nehany honapon belul mindig kibukik az, hogy o tobbet szeretne tolem, tobbet erez irantam. Ezt en nem nagyon tudom lereagalni soha, en nem akarom oket megbantani, es tenyleg semmi olyat nem csinalok, hogy belem szeressenek. Van aki visszafogottabb, van aki konkretan ram maszik pl reszegen, es mikor huzom el az arcom a csok elol, es tolom el magamtol, konkretan meg van gyozodve rola, hogy csak keretem magam. De errol nincs szo. Szerintem en korrekt vagyok, hisz mindenkivel hamar tisztazom, hogy en most nem keresek sem kapcsolatot, sem alkalmi partnert, nagyon jol erzem igy magam a boromben. Es megis mindig igy alakul a tortenet, amit nagyon banok, mert szamomra tok ertekes szemelyisegu fiukkal szakitottuk meg emiatt a kapcsolatot, hogy nekik konnyebb legyen elfeledni engem. Masok ragaszkodtak hozza, hogy a tovabbiakban is tartsuk a kapcsolatot, menni fog csak baratkent is. De megis latom rajtuk, hogy feltekenyek, ha egy kicsit is isznak kibukik beloluk, hogy nem tudnak tullepni rajtam, es barmit megtennenek.

De en nem szolgaltam ra erre, semmit nem tettem, hogy igy megszeressenek. Nem is gondolom, hogy ez valodi szerelem lehet, nem tudom mi ez. De szerintetek mit tegyek, hogy ne valtsam ki ezt a fiukbol? Hogy csak haverkodjanak velem?

Akik oszinte fiubarataim, oket lassan 10 eve ismerem, az osztalytarsaim. Rajtuk kivul majdnem minden fiu ismerosomrol elmondhato, hogy kevesbe vagy jobban, de beprobalkozott mar.


2017. jún. 18. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
😂😂😂😂😂😂😂😂 Te nem érzed a különbséget a szerelem és a szexuális vágy között..
2017. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre nem tertem ki! Nyilvan van olyan, akinek csak arra kellenek, sot en is mindenkinel ezt gondoltam elsore, de utana olyan dolgokat tesznek, meg olyan szinten megnyilnak nekem, amikor "megbeszeljuk" ezt a dolgot, hogy latom rajtuk, hogy nem kihasznalni szeretnenek, hogy komolyan ugy velekednek rolam, mintha en annyira kulonleges lany lennek, es tenyleg a baratomma szeretnenek valni.
2017. jún. 18. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, semmi olyat nem csinálsz, hogy beléd szeressenek. Nem is kell, egyszerűen a pasik rákattannak a női energiákra, amiket árasztasz, és ez tudat alatt jön nálad. Eezerszer elcsépelt dolog azzal a fránya kisugárzással jönni mindig, de biztos jó érzés fogja el őket a közeledben, és kialakul bennük a vonzalom. A nőknek nem kell produkálniuk magukat a pasik előtt, mert enélkül is(sőt, enélkül még inkább) is rengeteg hódolóra tesznek szert. A természetesen jövő női energiák meg tudják babonázni a férfi szíveket, ez ellen semmit sem tudsz tenni. A tudatalattinkat nem tudjuk irányítani, és számonkérni sem tudjuk rajta, mit miért teszünk.
2017. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit sem kell csinálnod ahhoz, hogy tapadjanak rád a kiéhezett pasik, lehet, hogy nem vagy egy gyönyörūség, de attól még jó vagy nekik pár éjszakára, nincs miért csodálkozni.


Azt meg ne sajnáld, hogy “elveszítetted” õket, mint “barátot”, mert õk sosem voltak a barátaid, szerintem alapból hátsó szándékkal ismerkednek a fiúk lányokkal bulikban.


Ha mindenképpen elakarod kerülni ezeket a helyzeteket, akkor kevesebbet barátkozz fiúkkal.

2018. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 “tenyleg a baratomma szeretnenek valni”


Persze, és aztán utólag mégsem, meggondolják magukat. Nem kell mindent elhinni, amit mondanak.


Szerintem az “különleges” benned, hogy belemész ezekbe a fiú-lány barátságokba, amit sokan félreértenek, legalábbis nem biztos, hogy õk barátságnak fogják fel.

Sok nõ kerüli az ilyesmit, mert nem hisznek az ilyen barátságokban. Az ilyen fiúk bárkibe belezúgnak, aki nõbõl van és hagyja, hogy közel kerüljenek hozzá, nem szükséges ehhez annyira különleges legyél.

2018. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!