Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye Ő már nem fog vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye Ő már nem fog vissza jönni? :/

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom aki múlt héten kiutazott Angliába a párjához. Idén ismerte meg, 3 hónapig vtak együtt itthon, utána 2 hónap távkapcsolat és most kiköltözött hozzá.

Még sulizik, 1 éve van Neki OKJ szakon, normális, keresett szakmája nincsen ahogyan jogsija sem.


A munkahelyén nem mondott fel, fizetetlen szabin van. Mindenkinek azt mondta, hogy csak a nyárra megy ki és hogy return repjegye van, ami szeptember 01-re szól vissza felé. Utasbiztosítást kötött, elvileg feketén akar oda kint dolgozni. A párjánál is feketén lakik, hivatalosan Ő itthon van.


Viszont nekem, mint a legjobb barátjának azt mondta, hogy utálja a városunkat, az országunkat, az itteni emberek mentalitását és, hogy utál itt élni. Ebben sajnos egyet is értek Vele...

Nagyon az látszik Rajta, hogy Ő nem akar vissza jönni és nekem mondta is, többször is. A családjával is gondok vannak. Amióta elutazott nem jár fel Facebookra, nem tartja a kapcsolatot a többi barátjával. Velem beszél telefonon, habár ridegséget érzek.


Ugye ez azt jelenti, hogy már nem jön vissza? :(


Én 22/F, Ő 26/L


2017. jún. 19. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha párja van,akkor mit akarsz tőle? Foglalt nőre ne hajts!
2017. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
En is utalom, maradjon kint.
2017. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó, hagyjuk már ezt! Barátok vagyunk és sok mindenen átmentünk! Többször le akartam lépni, volt mikor pont a párja miatt és nem hagyta. Nah, egyébként pont ez az a mentalitás amiről írtam...
2017. jún. 19. 13:48
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem Bubuka, ő már nem fog visszajönni :(

hüp :'(

2017. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Nagyon az látszik Rajta, hogy Ő nem akar vissza jönni és nekem mondta is, többször is."


Ez így elég egyértelmű, nem tudom, minek a kérdés egyáltalán. Készülj fel, hogy nem jön vissza. Ha tényleg a barátja vagy, akkor örülsz neki, hogy végre megtalálja a boldogságát, akkor is, ha távol tőled. Igazi barátságokon pedig nem fog ki egy ekkora táv, sokéves tapasztalat - én is ilyen messze élek a legközelebbi barátaimtól, és bár természetesen átalakult a kapcsolatunk dinamikája, de maga a kapcsolat megmaradt, ugyanúgy számíthatunk egymásra, bízhatunk egymásban, keressük egymást - csak épp nem személyesen hetente többször, hanem főleg más csatornákon (évente maximum pár találkozással).

2017. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát mivel én meg eddigi életem során nem jöttem ki az itteni emberekkel, rajta kívül igazán senkivel sem, így az a terv, hogy jövőre én is kiköltözök oda.
2017. jún. 19. 13:58
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Sz*r ha vki tukrot mutat?

En kivagyok az ilyen " magyar mentalitas, k**rva orszag, rohadt emberek " gondolkodasu egyedektol, semmivel sem jobbak, mint az altaluk utalt emberek. Arrol mar nem is beszelve, hogy mastol veszi a helyet, a sajat onos erdekei miatt.


Masreszt nem ertem mit akarsz tole. Kulon eletet kezdett, te meg csak loholsz utana, hatha felkap a vonatara. Hat nem fog.

2017. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nah, pont ez az.


Fel nem fogjátok milyen èrzès egy olyan országban felnőni, ahol a rondákat megvetik, nem fogadják be ès az Apja után ítèlik meg az ember, olyan dolgokèrt amit mèg akkor követtek el mielőtt megszületett volna.


Nèzzètek már a korunkat, szted mit akarhatnèk egy 4 èvvel idősebb lánytól?


Nèzzètek már meg a Jóbarátok című sorozatot, más országokban teljesen elfogadóak az emberek. Csak itt megy az elítèlès...


Teljesen normális dolog, hogy az egyetlen barátom után kimegyek, főleg az ilyen felfogású aljas környezetből...


Megèrtem, hogy mièrt menekül el innen minden èrtelmes ember!

2017. jún. 19. 15:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ,nem normális, hogy kimész a PUNCI után, mert képtelen vagy elfogadni, hogy van valakije!


Ha nem ő, a párja le fog állítani, mert se férfi, se nő nem szereti, ha a "legjobb barát/nő" - értsd: megdugná őt vagy megdugatná magát - ennyire képben van.


Te nem azért akarsz menni, mert szar otthon élni, hanem mert futsz egy olyan csaj után - csak magadnak sem vallod be -, akit abszolút nem érdekelsz, mint férfi.


Kellemetlen.

2017. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kor meg irreleváns, unokabátyám felesége 5 évvel idősebb, unokaöcsémé 3-mal, és mostohaöcsém is nála idősebb lánnyal jár.


Ha le akartok feküdni, akkor édesmindegy, ki hány éves, dugni anélkül is lehet.

2017. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!